libksysguard - en to bg translation catalogue (51 entries)

en: Load Preset
bg: Зареждане на предварителни настройки

en: Delete this preset
bg: Изтриване на тази предварителна настройка

en: Presets:
bg: Предварителни настройки:

en: Load Preset...
bg: Зареждане на предварителни настройки…

en: Get new presets...
bg: Изтегляне на нови предварителни настройки...

en: Save Settings As Preset
bg: Запазване като предварителни настройки

en: Title:
bg: Заглавие:

en: Show Title
bg: Показване на заглавие

en: Display Style:
bg: Стил на дисплея:

en: Get New Display Styles...
bg: Изтегляне на нови стилове на дисплея...

en: Minimum Time Between Updates:
bg: Минималeн интервал между актуализациите:

en: No Limit
bg: Без ограничение

note: i18ndp doesn't handle floats :(
en: 1 second
bg: 1 секунда

en: %1 seconds
bg: %1 секунди

en: Total Sensor | Total Sensors
bg[0]: Общо сензори
bg[1]: Обща памет

en: Sensors
bg: Сензори

en: Text-Only Sensors
bg: Сензори само с текст

[ctx: @title:group General options]
en: General:
bg: Общи:

[ctx: @option:check]
en: Show legend
bg: Показване на легенда

[ctx: @option:check]
en: Stacked bars
bg: Подредени ленти

[ctx: @label for radiobutton group, Orientation of bar chart]
en: Bar orientation:
bg: Ориентация на лентата:

[ctx: @option:radio Vertical option for the bar chart]
en: Vertical
bg: Вертикално

[ctx: @option:radio Horizontal option for the bar chart]
en: Horizontal
bg: Хоризонтално

[ctx: @label Options about axis and label of bar chart]
en: Axis:
bg: Ос:

[ctx: @option:check]
en: Show Y axis labels
bg: Показване на етикети на оста Y

[ctx: @option:check]
en: Show grid lines
bg: Показване на линии

[ctx: @option:check]
en: Automatic data range
bg: Автоматичен обхват на данните

[ctx: @label:spinbox data range]
en: From:
bg: От:

[ctx: @label:spinbox data range]
en: To:
bg: До:

[ctx: @option:check]
en: Use sensor color:
bg: Цвят за сензор:

[ctx: @label:spinbox]
en: Number of columns:
bg: Брой колони:

[ctx: @label automatic number of columns]
en: Automatic
bg: Автоматично

[ctx: @label:listbox items are sensor face names]
en: Display style:
bg: Стил на дисплея:

[ctx: @title:group]
en: Appearance
bg: Външен вид

[ctx: @option:check]
en: Stacked charts
bg: Подредени диаграми

[ctx: @option:check]
en: Smooth lines
bg: Гладки линии

[ctx: @label:spinbox]
en: Opacity of area below line:
bg: Непрозрачност на полето под линията:

[ctx: title:group]
en: Data Ranges
bg: Диапазони от данни

[ctx: @option:check]
en: Automatic Y data range
bg: Автоматичен обхват на данните Y

[ctx: @label:spinbox]
en: From (Y):
bg: От (Y):

[ctx: @label:spinbox]
en: To (Y):
bg: До (Y):

[ctx: @label:spinbox]
en: History to show:
bg: История за показване:

[ctx: @item:valuesuffix %1 is seconds of history]
en: second | seconds
bg[0]: секунда
bg[1]: секунди

[ctx: @label:spinbox]
en: Starting angle:
bg: Започване от ъгъл:

[ctx: @label:spinbox]
en: Total pie angle:
bg: Общ ъгъл на кръгова диаграма:

[ctx: @option:check]
en: Rounded lines
bg: Заоблени линии

[ctx: @option:check]
en: Group sensors based on the value of the total sensors.
bg: Групиране на сензорите въз основа на стойността на общите сензори.

[ctx: @label]
en: Click to select a sensor…
bg: Щракнете за избор на сензор…

en: Search...
bg: Търсене...

[ctx: @action:button]
en: Back
bg: Назад

en: System Monitor Sensor
bg: Сензор на системния монитор
