ksysguardlsofwidgets - en to bn_IN translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Type
bn_IN: প্রকৃতি

en: Object
bn_IN: অবজেক্ট

en: Renice Process
bn_IN: Renice প্রসেস

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Stream
bn_IN: স্ট্রিম

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Filename
bn_IN: ফাইলের নাম
