libksysguard - en to ca translation catalogue (43 entries)

[ctx: Total load sensor of all cores]
en: [Group] Total Usage
ca: [Grup] Ús total

[ctx: All cores user load sensors]
en: [Group] User Usage
ca: [Grup] Ús de l'usuari

[ctx: All cores user system sensors]
en: [Group] System Usage
ca: [Grup] Ús del sistema

[ctx: All cores wait load sensors]
en: [Group] Wait Usage
ca: [Grup] Ús d'espera

[ctx: All cores clock frequency sensors]
en: [Group] Clock Frequency
ca: [Grup] Freqüència del rellotge

[ctx: All cores temperature sensors]
en: [Group] Temperature
ca: [Grup] Temperatura

[ctx: All cores names]
en: [Group] Name
ca: [Grup] Nom

[ctx: GPU group sensor]
en: [Group] Total Usage
ca: [Grup] Ús total

[ctx: GPU group sensor]
en: [Group] Video Memory Used
ca: [Grup] Memòria usada de vídeo

[ctx: GPU group sensor]
en: [Group] Total Video Memory
ca: [Grup] Memòria total de vídeo

[ctx: GPU group sensor]
en: [Group] Name
ca: [Grup] Nom

en: [Group] Used
ca: [Grup] Usat

en: [Group] Available
ca: [Grup] Disponible

en: [Group] Percentage Used
ca: [Grup] Percentatge d'ús

en: [Group] Total Size
ca: [Grup] Mida total

en: [Group] Network Name
ca: [Grup] Nom de la xarxa

en: [Group] IPv4 Address
ca: [Grup] Adreça IPv4

en: [Group] IPv6 Address
ca: [Grup] Adreça IPv6

en: [Group] Signal Strength
ca: [Grup] Potència del senyal

en: [Group] Download Rate
ca: [Grup] Velocitat de baixada

en: [Group] Total Downloaded
ca: [Grup] Total de baixada

en: [Group] Upload Rate
ca: [Grup] Velocitat de pujada

en: [Group] Total Uploaded
ca: [Grup] Total de pujada

en: [Group] Name
ca: [Grup] Nom

en: [Group] Total Space
ca: [Grup] Espai total

en: [Group] Used Space
ca: [Grup] Espai usat

en: [Group] Free Space
ca: [Grup] Espai lliure

en: [Group] Read Rate
ca: [Grup] Velocitat de lectura

en: [Group] Write Rate
ca: [Grup] Velocitat d'escriptura

en: [Group] Percentage Free
ca: [Grup] Percentatge lliure

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Name
ca: [Grup] Nom

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Charge
ca: [Grup] Càrrega

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Charge Percentage
ca: [Grup] Percentatge de càrrega

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Charging Rate
ca: [Grup] Velocitat de càrrega

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Current Capacity
ca: [Grup] Capacitat actual

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Design Capacity
ca: [Grup] Capacitat segons disseny

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Health
ca: [Grup] Estat

en: [Group] CPU
ca: [Grup] CPU

en: [Group] GPU
ca: [Grup] GPU

[ctx: Network group title]
en: [Group] Network Device
ca: [Grup] Dispositiu de xarxa

en: [Group] Disk
ca: [Grup] Disc

[ctx: Power group title]
en: [Group] Power
ca: [Grup] Energia

en: Sensor Browser
ca: Navegador de sensors
