libksysguard - en to ca@valencia translation catalogue (49 entries)

en: Presets:
ca@valencia: Valors predefinits:

en: Load Preset...
ca@valencia: Carrega els valors predeterminats...

en: Get new presets...
ca@valencia: Obtín valors predeterminats nous...

en: Save Settings As Preset
ca@valencia: Guarda la configuració com a valors predeterminats

en: Title:
ca@valencia: Títol:

en: Show Title
ca@valencia: Mostra el títol

en: Display Style:
ca@valencia: Estil de la vista:

en: Get New Display Styles...
ca@valencia: Obtín estils de vista nous...

en: Minimum Time Between Updates:
ca@valencia: Temps mínim entre actualitzacions:

en: No Limit
ca@valencia: Sense límit

note: i18ndp doesn't handle floats :(
en: 1 second
ca@valencia: 1 segon

en: %1 seconds
ca@valencia: %1 segons

en: Total Sensor | Total Sensors
ca@valencia[0]: Sensor total
ca@valencia[1]: Sensors totals

en: Text-Only Sensors
ca@valencia: Sensors de només text

en: Show Sensors Legend
ca@valencia: Mostra la llegenda dels sensors

en: Stacked Bars
ca@valencia: Barres apilades

en: Show Grid Lines
ca@valencia: Mostra les línies de la quadrícula

en: Show Y Axis Labels
ca@valencia: Mostra les etiquetes de l'eix Y

en: Automatic Data Range
ca@valencia: Interval automàtic de les dades

en: From:
ca@valencia: Des de:

en: To:
ca@valencia: Fins a:

en: Use sensor color:
ca@valencia: Utilitza un color de sensor:

en: Number of Columns:
ca@valencia: Nombre de columnes:

[ctx: @label]
en: Automatic
ca@valencia: Automàtic

en: Appearance
ca@valencia: Aparença

en: Stacked Charts
ca@valencia: Gràfics apilats

en: Smooth Lines
ca@valencia: Línies suaus

en: Fill Opacity:
ca@valencia: Opacitat de l'emplenat:

en: Data Ranges
ca@valencia: Intervals de dades

en: Automatic Y Data Range
ca@valencia: Interval automàtic de les dades Y

en: From (Y):
ca@valencia: Des de (Y):

en: To (Y):
ca@valencia: Fins a (Y):

en: Amount of History to Keep:
ca@valencia: Quantitat d'historial que s'ha de mantindre:

[ctx: %1 is seconds of history]
en: %1 second | %1 seconds
ca@valencia[0]: %1 segon
ca@valencia[1]: %1 segons

en: Start from Angle:
ca@valencia: Inicia des de l'angle:

en: Total Pie Angle:
ca@valencia: Angle total del sector:

en: Rounded Lines
ca@valencia: Línies arredonides

en: Group sensors based on the value of the total sensors.
ca@valencia: Agrupa els sensors segons el valor dels sensors totals.

[ctx: @label]
en: Click to select a sensor…
ca@valencia: Feu clic per a seleccionar un sensor…

en: Search...
ca@valencia: Busca...

[ctx: @action:button]
en: Back
ca@valencia: Arrere

en: User Interface
ca@valencia: Interfície d'usuari

en: The compact representation of the sensors plasmoid when collapsed, for instance in a panel.
ca@valencia: La representació compacta del plasmoide dels sensors quan està reduït, per exemple, en un quadro.

en: The representation of the plasmoid when it's fully expanded.
ca@valencia: La representació del plasmoide quan està completament expandit.

en: The optional configuration page for this face.
ca@valencia: La pàgina de configuració opcional per a esta cara.

en: Configuration support
ca@valencia: Suport de la configuració

en: KConfigXT xml file for face-specific configuration options.
ca@valencia: El fitxer en XML del KConfigXT per a les opcions de configuració específiques de la cara.

en: The configuration file that describes face properties and capabilities.
ca@valencia: El fitxer de configuració que descriu les propietats i les capacitats de la cara.

en: System Monitor Sensor
ca@valencia: Sensor del monitor del sistema
