libksysguard - en to ca@valencia translation catalogue (6 entries)

[ctx: Short for File Descriptor]
en: FD
ca@valencia: DF

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Type
ca@valencia: Tipus

en: Object
ca@valencia: Objecte

en: Renice Process
ca@valencia: Canvi de prioritat del procés

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Stream
ca@valencia: Transmissió

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Filename
ca@valencia: Nom del fitxer
