ksysguardlsofwidgets - en to cs translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Type
cs: Typ

en: Object
cs: Objekt

en: Renice Process
cs: Změnit plánování procesu

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Stream
cs: Proud

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Filename
cs: Název souboru
