ksysguardlsofwidgets - en to el translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Type
el: Τύπος

en: Object
el: Αντικείμενο

en: Renice Process
el: Renice διεργασίας

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Stream
el: Ροή

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Filename
el: Όνομα αρχείου
