ksysguardlsofwidgets - en to eo translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Type
eo: Tipo

en: Object
eo: Objekto

en: Renice Process
eo: Reasigni prioritaton al procezo

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Stream
eo: Fluo

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Filename
eo: Dosiernomo
