libksysguard - en to eo translation catalogue (43 entries)

[ctx: Total load sensor of all cores]
en: [Group] Total Usage
eo: [Grupo] Tuta uzado

[ctx: All cores user load sensors]
en: [Group] User Usage
eo: [Grupo] Uzanto-uzado

[ctx: All cores user system sensors]
en: [Group] System Usage
eo: [Grupo] Sistema uzado

[ctx: All cores wait load sensors]
en: [Group] Wait Usage
eo: [Grupo] Atend-uzado

[ctx: All cores clock frequency sensors]
en: [Group] Clock Frequency
eo: [Grupo] Horloĝa frekvenco

[ctx: All cores temperature sensors]
en: [Group] Temperature
eo: [Grupo] Temperaturo

[ctx: All cores names]
en: [Group] Name
eo: [Grupo] Nomo

[ctx: GPU group sensor]
en: [Group] Total Usage
eo: [Grupo] Suma Uzado

[ctx: GPU group sensor]
en: [Group] Video Memory Used
eo: [Grupo] Video-Memoro Uzata

[ctx: GPU group sensor]
en: [Group] Total Video Memory
eo: [Grupo] Suma Video-Memoro

[ctx: GPU group sensor]
en: [Group] Name
eo: [Grupo] Nomo

en: [Group] Used
eo: [Grupo] Uzita

en: [Group] Available
eo: [Grupo] Havebla

en: [Group] Percentage Used
eo: [Grupo] Procento uzata

en: [Group] Total Size
eo: [Grupo] Tuta grandeco

en: [Group] Network Name
eo: [Grupo] Reta nomo

en: [Group] IPv4 Address
eo: [Grupo] IPv4-adreso

en: [Group] IPv6 Address
eo: [Grupo] IPv6-adreso

en: [Group] Signal Strength
eo: [Grupo] Signala forto

en: [Group] Download Rate
eo: [Grupo] Elŝuta indico

en: [Group] Total Downloaded
eo: [Grupo] Entute Elŝutitaj

en: [Group] Upload Rate
eo: [Grupo] Alŝuto-Indico

en: [Group] Total Uploaded
eo: [Grupo] Entute Alŝutitaj

en: [Group] Name
eo: [Grupo] Nomo

en: [Group] Total Space
eo: [Grupo] Tuta spaco

en: [Group] Used Space
eo: [Grupo] Uzita spaco

en: [Group] Free Space
eo: [Grupo] Libera spaco

en: [Group] Read Rate
eo: [Grupo] Leg-ofteco

en: [Group] Write Rate
eo: [Grupo] Skrib-ofteco

en: [Group] Percentage Free
eo: [Grupo] Procento libera

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Name
eo: [Grupo] Nomo

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Charge
eo: [Grupo] Ŝarĝo

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Charge Percentage
eo: [Grupo] Procento de Ŝarĝo

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Charging Rate
eo: [Grupo] Rapido de Ŝarĝo

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Current Capacity
eo: [Grupo] Aktuala Kapacito

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Design Capacity
eo: [Grupo] Dezajnita Kapacito

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Health
eo: [Grupo] Saneco

en: [Group] CPU
eo: [Grupo] CPU

en: [Group] GPU
eo: [Grupo] GPU

[ctx: Network group title]
en: [Group] Network Device
eo: [Grupo] Reta Aparato

en: [Group] Disk
eo: [Grupo] Disko

[ctx: Power group title]
en: [Group] Power
eo: [Grupo] Energio

en: Sensor Browser
eo: Sensila Retumilo
