ksysguardlsofwidgets - en to es translation catalogue (6 entries)

[ctx: Short for File Descriptor]
en: FD
es: DA

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Type
es: Tipo

en: Object
es: Objeto

en: Renice Process
es: Cambiar la prioridad del proceso

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Stream
es: Flujo

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Filename
es: Nombre de archivo
