libksysguard - en to et translation catalogue (34 entries)

en: Presets:
et: Valmisvalikud:

en: Load Preset...
et: Laadi valmisvalik ...

en: Get new presets...
et: Hangi uusi valmisvalikuid ...

en: Save Settings As Preset
et: Salvesta seadistused valmisvalikuna

en: Title:
et: Nimi:

en: Display Style:
et: Esitusstiil:

en: Get New Display Styles...
et: Hangi uusi esitusstiile ...

en: Sensors
et: Sensorid

en: Text-Only Sensors
et: Tekstisensorid

en: Show Sensors Legend
et: Sensorite legendi näitamine

en: Stacked Bars
et: Virnastatud tulbad

en: Show Grid Lines
et: Alusvõrgu joonte näitamine

en: Show Y Axis Labels
et: Y-telje nimetuste näitamine

en: Automatic Data Range
et: Automaatne andmevahemik

en: From:
et: Alates:

en: To:
et: Kuni:

en: Appearance
et: Välimus

en: Stacked Charts
et: Virnastatud diagrammid

en: Smooth Lines
et: Silutud jooned

en: Fill Opacity:
et: Täite läbipaistmatus:

en: Data Ranges
et: Andmevahemikud

en: Automatic Y Data Range
et: Automaatne andmevahemik

en: From (Y):
et: Alates (Y):

en: To (Y):
et: Kuni (Y):

en: Rounded Lines
et: Ümarad jooned

en: Search...
et: Otsi ...

[ctx: @action:button]
en: Back
et: Tagasi

en: User Interface
et: Kasutajaliides

en: The compact representation of the sensors plasmoid when collapsed, for instance in a panel.
et: Sensorite plasmoidi kompaktne väljendus kokkukerimisel näiteks paneelile.

en: The representation of the plasmoid when it's fully expanded.
et: Plasmoidi väljendus täielikult avatuna.

en: The optional configuration page for this face.
et: Palge seadistustelehekülg.

en: Configuration support
et: Seadistamise toetus

en: KConfigXT xml file for face-specific configuration options.
et: KConfigXT xml-fail palgepõhiste seadistusvalikutega.

en: The configuration file that describes face properties and capabilities.
et: Seadistusfail, mis kirjeldab palge omadusi ja võimeid.
