ksysguardlsofwidgets - en to et translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Type
et: Tüüp

en: Object
et: Objekt

en: Renice Process
et: Protsessi viisakuse muutmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Stream
et: Voog

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Filename
et: Failinimi
