libksysguard - en to eu translation catalogue (30 entries)

[ctx: Total load sensor of all cores]
en: [Group] Total Usage
eu: [Taldea] Erabilera guztira

[ctx: All cores user load sensors]
en: [Group] User Usage
eu: [Taldea] Erabiltzaile erabilera

[ctx: All cores user system sensors]
en: [Group] System Usage
eu: [Taldea] Sistemaren erabilera

[ctx: All cores wait load sensors]
en: [Group] Wait Usage
eu: [Taldea] Itxarote erabilera

[ctx: All cores clock frequency sensors]
en: [Group] Clock Frequency
eu: [Taldea] Erlojuaren maiztasuna

[ctx: All cores temperature sensors]
en: [Group] Temperature
eu: [Taldea] Tenperatura

[ctx: All cores names]
en: [Group] Name
eu: [Taldea] Izena

en: [Group] Used
eu: [Taldea] Erabilita

en: [Group] Available
eu: [Taldea] Erabilgarri

en: [Group] Percentage Used
eu: [Taldea] Erabilitako ehunekoa

en: [Group] Total Size
eu: [Taldea] Neurria guztira

en: [Group] Network Name
eu: [Taldea] Sarearen izena

en: [Group] IPv4 Address
eu: [Taldea] IPv4 helbidea

en: [Group] IPv6 Address
eu: [Taldea] IPv6 helbidea

en: [Group] Signal Strength
eu: [Taldea] Seinalearen indarra

en: [Group] Download Rate
eu: [Taldea] Zama-jaiste emaria

en: [Group] Total Downloaded
eu: [Taldea] Zama-jaitsitako guztizkoa

en: [Group] Upload Rate
eu: [Taldea] Zama-igotze emaria

en: [Group] Total Uploaded
eu: [Taldea] Zama-igotako guztizkoa

en: [Group] Name
eu: [Taldea] Izena

en: [Group] Total Space
eu: [Taldea] Espazioa guztira

en: [Group] Used Space
eu: [Taldea] Erabilitako espazioa

en: [Group] Free Space
eu: [Taldea] Leku hutsa

en: [Group] Read Rate
eu: [Taldea] Irakurtze emaria

en: [Group] Write Rate
eu: [Taldea] Idazte emaria

en: [Group] Percentage Free
eu: [Taldea] Ehuneko hutsa

en: [Group] CPU
eu: [Taldea] PUZ

en: [Group] Disk
eu: [Taldea] Diskoa

en: [Group]
eu: [Taldea]

en: Sensor Browser
eu: Sentsore arakatzailea
