ksysguardlsofwidgets - en to eu translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Type
eu: Mota

en: Object
eu: Objektua

en: Renice Process
eu: Aldatu prozesuaren lehentasuna

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Stream
eu: Fluxua

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Filename
eu: Fitxategi-izena
