libksysguard - en to eu translation catalogue (51 entries)

en: Load Preset
eu: Zamatu aurre-ezarpena

en: Delete this preset
eu: Ezabatu aurre-ezarpen hau

en: Presets:
eu: Aurre-ezarpenak:

en: Load Preset...
eu: Zamatu aurre-ezarpenak...

en: Get new presets...
eu: Lortu aurre-ezarpen berriak...

en: Save Settings As Preset
eu: Gorde ezarpenak aurre-ezarpen gisa

en: Title:
eu: Titulua:

en: Show Title
eu: Erakutsi titulua

en: Display Style:
eu: Azaltzeko estiloa:

en: Get New Display Styles...
eu: Lortu azaltzeko estilo berriak...

en: Minimum Time Between Updates:
eu: Eguneratzeen arteko gutxieneko denbora:

en: No Limit
eu: Mugarik gabe

note: i18ndp doesn't handle floats :(
en: 1 second
eu: segundo 1

en: %1 seconds
eu: %1 segundo

en: Total Sensor | Total Sensors
eu[0]: Guztizkoen sentsorea
eu[1]: Guztizkoen sentsoreak

en: Sensors
eu: Sentsoreak

en: Text-Only Sensors
eu: Testu-soileko sentsoreak

[ctx: @title:group General options]
en: General:
eu: Orokorra:

[ctx: @option:check]
en: Show legend
eu: Erakutsi legenda

[ctx: @option:check]
en: Stacked bars
eu: Metatutako barrak

[ctx: @label for radiobutton group, Orientation of bar chart]
en: Bar orientation:
eu: Barren orientazioa:

[ctx: @option:radio Vertical option for the bar chart]
en: Vertical
eu: Bertikala

[ctx: @option:radio Horizontal option for the bar chart]
en: Horizontal
eu: Horizontala

[ctx: @label Options about axis and label of bar chart]
en: Axis:
eu: Ardatza:

[ctx: @option:check]
en: Show Y axis labels
eu: Erakutsi Y ardatzeko etiketak

[ctx: @option:check]
en: Show grid lines
eu: Erakutsi sareta-lerroak

[ctx: @option:check]
en: Automatic data range
eu: Datuen barruti automatikoa

[ctx: @label:spinbox data range]
en: From:
eu: Nondik:

[ctx: @label:spinbox data range]
en: To:
eu: Nora:

[ctx: @option:check]
en: Use sensor color:
eu: Erabili sentsorearen kolorea:

[ctx: @label:spinbox]
en: Number of columns:
eu: Zutabe kopurua:

[ctx: @label automatic number of columns]
en: Automatic
eu: Automatikoa

[ctx: @label:listbox items are sensor face names]
en: Display style:
eu: Azaltzeko estiloa:

[ctx: @title:group]
en: Appearance
eu: Itxura

[ctx: @option:check]
en: Stacked charts
eu: Metatutako diagramak

[ctx: @option:check]
en: Smooth lines
eu: Lerro leunak

[ctx: @label:spinbox]
en: Opacity of area below line:
eu: Lerro azpiko azaleraren opakutasuna:

[ctx: title:group]
en: Data Ranges
eu: Datuen barrutiak

[ctx: @option:check]
en: Automatic Y data range
eu: Y datuen barruti automatikoa

[ctx: @label:spinbox]
en: From (Y):
eu: Nondik (Y):

[ctx: @label:spinbox]
en: To (Y):
eu: Nora (Y):

[ctx: @label:spinbox]
en: History to show:
eu: Erakutsi beharreko historiala:

[ctx: @item:valuesuffix %1 is seconds of history]
en: second | seconds
eu[0]: segundo
eu[1]: segundo

[ctx: @label:spinbox]
en: Starting angle:
eu: Hasierako angelua:

[ctx: @label:spinbox]
en: Total pie angle:
eu: Sektorearen angelu osoa:

[ctx: @option:check]
en: Rounded lines
eu: Lerro biribilduak

[ctx: @option:check]
en: Group sensors based on the value of the total sensors.
eu: Taldekatu sentsoreak guztizkoen sentsoreetako balioen arabera.

[ctx: @label]
en: Click to select a sensor…
eu: Egin klik sentsore bat hautatzeko...

en: Search...
eu: Bilatu...

[ctx: @action:button]
en: Back
eu: Atzera

en: System Monitor Sensor
eu: Sistema gainbegiratzeko sentsorea
