libksysguard - en to fi translation catalogue (5 entries)

[ctx: Percent unit]
en: %1%
fi: %1 %

[ctx: Revolutions per minute unit symbol]
en: %1 RPM
fi: %1 krs/min

[ctx: Celsius unit symbol]
en: %1°C
fi: %1 °C

[ctx: Seconds unit symbol]
en: %1s
fi: %1 s

[ctx: Revolutions per minute unit symbol]
en: RPM
fi: krs/min
