ksysguardlsofwidgets - en to fi translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Type
fi: Tyyppi

en: Object
fi: Objekti

en: Renice Process
fi: Muuta projektin prioriteettia

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Stream
fi: Virta

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Filename
fi: Tiedostonimi
