ksysguardlsofwidgets - en to fr translation catalogue (5 entries)

[ctx: Short for File Descriptor]
en: FD
fr: DF

en: Object
fr: Objet

en: Renice Process
fr: Processus « Renice »

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Stream
fr: Flux

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Filename
fr: Nom de fichier
