processui - en to fy translation catalogue (13 entries)

en: Send Signal
fy: Sinjaal stjoere

en: Kill
fy: Beëinje (kill)

[ctx: process heading]
en: Name
fy: Namme

[ctx: process heading]
en: Username
fy: Brûkersnamme

[ctx: process heading]
en: Memory
fy: Unthâld

[ctx: process heading]
en: Command
fy: Kommando

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbFilter)
en: All Processes
fy: Alle prosessen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbFilter)
en: System Processes
fy: Systeemprosessen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbFilter)
en: User Processes
fy: Brûkersprosessen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbFilter)
en: Own Processes
fy: Eigen prosessen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioNormal) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioIONormal)
en: Normal
fy: Gewoan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioIdle)
en: Idle
fy: Net aktyf

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioRealTime)
en: Real time
fy: Realtime
