libksysguard - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Appearance
gl: Aparencia

en: Show Sensors Legend
gl: Amosar a lenda dos sensores

en: Stacked Charts
gl: Barras amoreadas

en: Smooth Lines
gl: Liñas suaves

en: Show Grid Lines
gl: Amosar as liñas da grade

en: Show Y Axis Labels
gl: Amosar as lendas do eixo Y

en: Fill Opacity:
gl: Opacidade do recheo:

en: Data Ranges
gl: Intervalo de datos…

en: Automatic Y Data Range
gl: Intervalo de datos automático en Y

en: From (Y):
gl: De (Y):

en: To (Y):
gl: A (Y):

en: Amount of History to Keep:
gl: Cantidade do historial para manter:

[ctx: %1 is seconds of history]
en: %1 second | %1 seconds
gl[0]: %1 segundo
gl[1]: %1 segundos
