libksysguard - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Show Sensors Legend
gl: Amosar a lenda dos sensores

en: Start from Angle:
gl: Ángulo de inicio:

en: Total Pie Angle:
gl: Ángulo total dos sectores:

en: Rounded Lines
gl: Liñas arredondadas

en: Automatic Data Range
gl: Intervalo de datos automático

en: From:
gl: De:

en: To:
gl: A:
