libksysguard - en to gl translation catalogue (30 entries)

[ctx: Total load sensor of all cores]
en: [Group] Total Usage
gl: [Grupo] Uso total

[ctx: All cores user load sensors]
en: [Group] User Usage
gl: [Grupo] Uso persoal

[ctx: All cores user system sensors]
en: [Group] System Usage
gl: [Grupo] Uso do sistema

[ctx: All cores wait load sensors]
en: [Group] Wait Usage
gl: [Grupo] Uso en espera

[ctx: All cores clock frequency sensors]
en: [Group] Clock Frequency
gl: [Grupo] Frecuencia de reloxo

[ctx: All cores temperature sensors]
en: [Group] Temperature
gl: [Grupo] Temperatura

[ctx: All cores names]
en: [Group] Name
gl: [Grupo] Nome

en: [Group] Used
gl: [Grupo] En uso

en: [Group] Available
gl: [Grupo] Dispoñíbel

en: [Group] Percentage Used
gl: [Grupo] Porcentaxe de uso

en: [Group] Total Size
gl: [Grupo] Tamaño total

en: [Group] Network Name
gl: [Grupo] Nome da rede

en: [Group] IPv4 Address
gl: [Grupo] Enderezo IPv4

en: [Group] IPv6 Address
gl: [Grupo] Enderezo IPv6

en: [Group] Signal Strength
gl: [Grupo] Potencia do sinal

en: [Group] Download Rate
gl: [Grupo] Velocidade de descarga

en: [Group] Total Downloaded
gl: [Grupo] Total descargado

en: [Group] Upload Rate
gl: [Grupo] Velocidade de envío

en: [Group] Total Uploaded
gl: [Grupo] Total enviado

en: [Group] Name
gl: [Grupo] Nome

en: [Group] Total Space
gl: [Grupo] Espazo total

en: [Group] Used Space
gl: [Grupo] Espazo en uso

en: [Group] Free Space
gl: [Grupo] Espazo libre

en: [Group] Read Rate
gl: [Grupo] Velocidade de lectura

en: [Group] Write Rate
gl: [Grupo] Velocidade de escritura

en: [Group] Percentage Free
gl: [Grupo] Porcentaxe libre

en: [Group] CPU
gl: [Grupo] Procesador

en: [Group] Disk
gl: [Grupo] Disco

en: [Group]
gl: [Grupo]

en: Sensor Browser
gl: Navegador de sensores
