ksysguardlsofwidgets - en to gl translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Type
gl: Tipo

en: Object
gl: Obxecto

en: Renice Process
gl: Cambiar a prioridade do proceso

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Stream
gl: Retransmisión

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Filename
gl: Nome do ficheiro
