ksysguardlsofwidgets - en to gu translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Type
gu: પ્રકાર

en: Object
gu: વસ્તુ

en: Renice Process
gu: ફરી અનૂકૂલ પ્રક્રિયા

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Stream
gu: સ્ટ્રીમ

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Filename
gu: ફાઇલનામ
