ksysguardlsofwidgets - en to he translation catalogue (6 entries)

[ctx: Short for File Descriptor]
en: FD
he: תיאור קובץ

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Type
he: סוג

en: Object
he: אובייקט

en: Renice Process
he: שנה עדיפות לתהליך

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Stream
he: זרם

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Filename
he: שם קובץ
