libksysguard - en to he translation catalogue (43 entries)

[ctx: Total load sensor of all cores]
en: [Group] Total Usage
he: [קבוצה] ניצולת כוללת

[ctx: All cores user load sensors]
en: [Group] User Usage
he: [קבוצה] ניצולת משתמש

[ctx: All cores user system sensors]
en: [Group] System Usage
he: [קבוצה] ניצולת מערכת

[ctx: All cores wait load sensors]
en: [Group] Wait Usage
he: [קבוצה] ניצולת המתנה

[ctx: All cores clock frequency sensors]
en: [Group] Clock Frequency
he: [קבוצה] תדירות שעון

[ctx: All cores temperature sensors]
en: [Group] Temperature
he: [קבוצה] טמפרטורה

[ctx: All cores names]
en: [Group] Name
he: [קבוצה] שם

[ctx: GPU group sensor]
en: [Group] Total Usage
he: [קבוצה] ניצולת כוללת

[ctx: GPU group sensor]
en: [Group] Video Memory Used
he: [קבוצה] ניצולת זיכרון וידאו

[ctx: GPU group sensor]
en: [Group] Total Video Memory
he: [קבוצה] זיכרון וידאו כולל

[ctx: GPU group sensor]
en: [Group] Name
he: [קבוצה] שם

en: [Group] Used
he: [קבוצה] בשימוש

en: [Group] Available
he: [קבוצה] זמין

en: [Group] Percentage Used
he: [קבוצה] אחוז בשימוש

en: [Group] Total Size
he: [קבוצה] גודל כולל

en: [Group] Network Name
he: [קבוצה] שם רשת

en: [Group] IPv4 Address
he: [קבוצה] כתובת IPv4

en: [Group] IPv6 Address
he: [קבוצה] כתובת IPv6

en: [Group] Signal Strength
he: [קבוצה] עוצמת אות

en: [Group] Download Rate
he: [קבוצה] קצב הורדה

en: [Group] Total Downloaded
he: [קבוצה] סך כל מה שהורד

en: [Group] Upload Rate
he: [קבוצה] קצב העלאה

en: [Group] Total Uploaded
he: [קבוצה] סך כל מה שהועלה

en: [Group] Name
he: [קבוצה] שם

en: [Group] Total Space
he: [קבוצה] סך כל הנפח

en: [Group] Used Space
he: [קבוצה] נפח בשימוש

en: [Group] Free Space
he: [קבוצה] נפח פנוי

en: [Group] Read Rate
he: [קבוצה] קצב קריאה

en: [Group] Write Rate
he: [קבוצה] קצב כתיבה

en: [Group] Percentage Free
he: [קבוצה] אחוז פנוי

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Name
he: [קבוצה] שם

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Charge
he: [קבוצה] טעינה

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Charge Percentage
he: [קבוצה] אחוז טעינה

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Charging Rate
he: [קבוצה] קצב טעינה

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Current Capacity
he: [קבוצה] קיבולת נוכחית

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Design Capacity
he: [קבוצה] קיבולת מתוכננת

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Health
he: [קבוצה] בריאות

en: [Group] CPU
he: [קבוצה] מעבד

en: [Group] GPU
he: [קבוצה] מעבד גרפי

[ctx: Network group title]
en: [Group] Network Device
he: [קבוצה] התקן רשת

en: [Group] Disk
he: [קבוצה] כונן

[ctx: Power group title]
en: [Group] Power
he: [קבוצה] חשמל

en: Sensor Browser
he: דפדפן חיישנים
