ksysguardlsofwidgets - en to hi translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Type
hi: क़िस्म

en: Object
hi: वस्तु

en: Renice Process
hi: प्रक्रिया री-नाइस करें

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Stream
hi: स्ट्रीम

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Filename
hi: फ़ाइलनाम
