ksysguardlsofwidgets - en to hr translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Type
hr: Tip

en: Object
hr: Objekt

en: Renice Process
hr: Renice proces

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Stream
hr: Tijek

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Filename
hr: Ime datoteke
