desktop_kdebase - en to hsb translation catalogue (16 entries)

en: Jump to Parent Process
hsb: K nadrjadowanemu procesej

en: Jump to Process Debugging This One
hsb: K debugowacemu procesej skočić

en: Show Application Window
hsb: Wokno aplikacije pokazać

en: Resume Stopped Process
hsb: Zastajene procesy znowa startować

en: Suspend (STOP)
hsb: Zastajić (STOP)

en: Continue (CONT)
hsb: Dale (CONT)

en: Terminate (TERM)
hsb: Skónčić (TERM)

en: Kill (KILL)
hsb: Wottřělić (KILL)

en: User 1 (USR1)
hsb: Wužiwar 1 (USR1)

en: User 2 (USR2)
hsb: Wužiwar 2 (USR2)

en: Send Signal
hsb: Signal pósłać

en: Jump to Parent Process (%1)
hsb: K nadrjadowanemu procesej skočić (%1)

en: Hide Column '%1'
hsb: Stołpik '%1' schować

en: Show Column '%1'
hsb: Stołpik '%1' pokazać

en: Display Units
hsb: Jednotki pokazać

en: You must select a process first.
hsb: Dyrbiće najprjedy proces wubrać.
