KDE 4.2 - en to hu translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Type
hu: Típus

en: Object
hu: Objektum

en: Renice Process
hu: Prioritásmódosítás

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Stream
hu: Adatfolyam

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Filename
hu: Fájlnév
