libksysguard - en to ia translation catalogue (49 entries)

en: Presets:
ia: Preregulationes:

en: Load Preset...
ia: Carga preregulation...

en: Get new presets...
ia: Obtene nove prergulationes...

en: Save Settings As Preset
ia: Salveguarda preferentias como preregulation

en: Title:
ia: Titulo:

en: Show Title
ia: Monstra titulo:

en: Display Style:
ia: Stilo de monstrator:

en: Get New Display Styles...
ia: Obtene nove stilos de monstrator…

en: Minimum Time Between Updates:
ia: Minime tempore inter actualistiones:

en: No Limit
ia: Nulle  limite

note: i18ndp doesn't handle floats :(
en: 1 second
ia: 1 secunda

en: %1 seconds
ia: %1 secundas

en: Total Sensor | Total Sensors
ia[0]: Sensor Total
ia[1]: Sensores total

en: Sensors
ia: Sensores

en: Text-Only Sensors
ia: Sensores de sol texto

en: Show Sensors Legend
ia: Monstra legenda de sensores

en: Stacked Bars
ia: Barras Pilate

en: Show Grid Lines
ia: Monstra lineas de grillia

en: Show Y Axis Labels
ia: Monstra etiquettas de axe Y

en: Automatic Data Range
ia: Extension de datos automatic

en: From:
ia: Ex:

en: To:
ia: A:

en: Use sensor color:
ia: Usa color de sensor :

en: Number of Columns:
ia: Numero de columnas:

en: Appearance
ia: Apparentia

en: Stacked Charts
ia: Diagrammas Pilate

en: Smooth Lines
ia: Lineas Lisie

en: Fill Opacity:
ia: Plenar opacitate:

en: Data Ranges
ia: Extensiones de Datos

en: Automatic Y Data Range
ia: Extension de Datos de Y Automatic

en: From (Y):
ia: Ex (Y):

en: To (Y):
ia: A (Y):

en: Amount of History to Keep:
ia: Amonta de Chronologia a tener:

[ctx: %1 is seconds of history]
en: %1 second | %1 seconds
ia[0]: %1 secunda
ia[1]: %1 secundas

en: Start from Angle:
ia: Initia ex Angulo:

en: Total Pie Angle:
ia: Angulo de Torta Total:

en: Rounded Lines
ia: Lineas Arrotundate

en: Group sensors based on the value of the total sensors.
ia: Gruppa sensores basate sur le valor del sensores total.

[ctx: @label]
en: Click to select a sensor…
ia: Clicca pro seliger un sensor...

en: Search...
ia: Cerca...

[ctx: @action:button]
en: Back
ia: Retro

en: User Interface
ia: Interfacie de usator

en: The compact representation of the sensors plasmoid when collapsed, for instance in a panel.
ia: Le representation compacte de plasmoid de sensores quando plicate, pro exemplo in un pannello.

en: The representation of the plasmoid when it's fully expanded.
ia: Le representation del plasmoid quando illo es plenemente expandite.

en: The optional configuration page for this face.
ia: Le configuration optional per iste facie.

en: Configuration support
ia: Supporto de configuration

en: KConfigXT xml file for face-specific configuration options.
ia: File xml de KConfigXT per optiones de configuration specific de facie.

en: The configuration file that describes face properties and capabilities.
ia: Le file de configuration que describe proprietates de facie e capacitate.

en: System Monitor Sensor
ia: Sensor de Monitor (supervisor)  de systema
