libksysguard - en to ia translation catalogue (29 entries)

[ctx: Total load sensor of all cores]
en: [Group] Total Usage
ia: [Group] Uso Total

[ctx: All cores user load sensors]
en: [Group] User Usage
ia: [Group] Uso de usator

[ctx: All cores user system sensors]
en: [Group] System Usage
ia: [Group] Uso de systema

[ctx: All cores wait load sensors]
en: [Group] Wait Usage
ia: [Group] Uso de attender

[ctx: All cores clock frequency sensors]
en: [Group] Clock Frequency
ia: [Group] Frequentia de clock (horologio)

[ctx: All cores temperature sensors]
en: [Group] Temperature
ia: [Group] Temperatura

[ctx: All cores names]
en: [Group] Name
ia: [Group] Nomine:

en: [Group] Used
ia: [Group] Usate

en: [Group] Available
ia: [Group] Disponibile

en: [Group] Percentage Used
ia: [Group] Percentage usate

en: [Group] Total Size
ia: [Group] Grandor Total

en: [Group] Network Name
ia: [Group] Nomine de rete

en: [Group] IPv4 Address
ia: [Group] Adresse IPv4

en: [Group] IPv6 Address
ia: [Group] Adresse IPv6

en: [Group] Signal Strength
ia: [Group] Fortia de signal

en: [Group] Download Rate
ia: [Group] Frequentia de discargamento

en: [Group] Total Downloaded
ia: [Group] Total discargate

en: [Group] Upload Rate
ia: [Group] Frequentia de incargar

en: [Group] Total Uploaded
ia: [Group] Total incargate

en: [Group] Name
ia: [Group] Nomine:

en: [Group] Total Space
ia: [Group] Spatio total

en: [Group] Used Space
ia: [Group] Spatio Usate

en: [Group] Free Space
ia: [Group] Spatio Libere

en: [Group] Read Rate
ia: [Group] Frequentia de lectura

en: [Group] Write Rate
ia: [Group] Frequentia de scriptura

en: [Group] Percentage Free
ia: [Group] Percentage libere

en: [Group] CPU
ia: Group] CPU

en: [Group] Disk
ia: [Group] Disco

en: Sensor Browser
ia: Navigator de Sensor
