ksysguardlsofwidgets - en to id translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Type
id: Tipe

en: Object
id: Objek

en: Renice Process
id: Renice Proces

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Stream
id: Arus

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Filename
id: Nama File
