ksysguardlsofwidgets - en to is translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Type
is: Tegund

en: Object
is: Hlutur

en: Renice Process
is: Forgangsbreyting ferlis

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Stream
is: Straumur

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Filename
is: Skráarnafn
