ksysguardlsofwidgets - en to it translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Type
it: Tipo

en: Object
it: Oggetto

en: Renice Process
it: Cambia priorità del processo

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Stream
it: Flusso

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Filename
it: Nome file
