libksysguard - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Presets:
ja: プリセット:

en: Load Preset...
ja: プリセットを読み込む...

en: Save Settings As Preset
ja: 設定をプリセットとして保存

en: Title:
ja: タイトル:

en: Show Title
ja: タイトルを表示

en: Display Style:
ja: 表示スタイル:

en: Get New Display Styles...
ja: 新しい表示スタイルを取得...

en: Minimum Time Between Updates:
ja: 更新の最小間隔:

en: No Limit
ja: 制限なし

en: Text-Only Sensors
ja: テキストのみのセンサー

en: Appearance
ja: 外観
