libksysguard - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Show Sensors Legend
ja: センサーの凡例を表示

en: Rounded Lines
ja: 線を丸める

en: Automatic Data Range
ja: データの範囲を自動設定

en: From:
ja: 範囲の始まり:

en: To:
ja: 範囲の終わり:
