ksysguardlsofwidgets - en to ja translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Type
ja: タイプ

en: Object
ja: オブジェクト

en: Renice Process
ja: プロセスの優先度を変更

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Stream
ja: ストリーム

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Filename
ja: ファイル名
