libksysguard - en to ka translation catalogue (50 entries)

en: Presets:
ka: პრესეტები:

en: Load Preset...
ka: პრესეტის ჩატვირთვა...

en: Get new presets...
ka: ახალი პრესეტების მიღება...

en: Save Settings As Preset
ka: მიმდინარე პარამეტრების პრესეტად შენახვა

en: Title:
ka: სათაური:

en: Show Title
ka: სათაურის ჩვენება

en: Display Style:
ka: ჩვენების სტილი:

en: Get New Display Styles...
ka: ჩვენების ახალი სტილების მიღება...

en: Minimum Time Between Updates:
ka: მინიმალური დრო განახლებებს შორის:

en: No Limit
ka: უსაზღვრო

note: i18ndp doesn't handle floats :(
en: 1 second
ka: 1 წამი

en: %1 seconds
ka: %1 წამი

en: Total Sensor | Total Sensors
ka[0]: სულ სენსორები
ka[1]: სულ სენსორები

en: Sensors
ka: სენსორები

en: Text-Only Sensors
ka: მხოლოდ ტექსტიანი სენსორები

en: Show Sensors Legend
ka: სენსორების ახსნის ჩვენება

en: Stacked Bars
ka: მიწყობილი ჩოჩიები

en: Show Grid Lines
ka: ბადის ხაზების ჩვენება

en: Show Y Axis Labels
ka: Y ღერძის ჭდეების ჩვენება

en: Automatic Data Range
ka: მონაცემების ავტომატური დიაპაზონი

en: From:
ka: ვისგან:

en: To:
ka: ვის:

en: Use sensor color:
ka: სენსორის ფერი:

en: Number of Columns:
ka: სვეტების რაოდენობა:

[ctx: @label]
en: Automatic
ka: ავტომატური

en: Appearance
ka: გარემოს იერსახე

en: Stacked Charts
ka: მიწყობილი გრაფიკები

en: Smooth Lines
ka: რბილი ხაზებ

en: Fill Opacity:
ka: გაუმჭვირვალეობით შევსება:

en: Data Ranges
ka: მონაცემის დიაპაზონები

en: Automatic Y Data Range
ka: Y მონაცემების ავტომატური დიაპაზონი

en: From (Y):
ka: საიდან (Y):

en: To (Y):
ka: სადამდე(Y):

en: Amount of History to Keep:
ka: დასატოვებელი ისტორიის რაოდენობა:

[ctx: %1 is seconds of history]
en: %1 second | %1 seconds
ka[0]: %1 წამი
ka[1]: %1 წამი

en: Start from Angle:
ka: დასაწყისის კუთხე:

en: Total Pie Angle:
ka: სრული კუთხე:

en: Rounded Lines
ka: მომრგვალებული ხაზები

en: Group sensors based on the value of the total sensors.
ka: სენსორების ჯამური მნიშვნელობის მიხედვით დალაგება.

[ctx: @label]
en: Click to select a sensor…
ka: წკაპი სენსორს ასარჩევად…

en: Search...
ka: ძებნა...

[ctx: @action:button]
en: Back
ka: უკან

en: User Interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: The compact representation of the sensors plasmoid when collapsed, for instance in a panel.
ka: პლაზმოიდის კომპაქტური წარმოდგენა, როცა ჩაკეცილია, მაგალითად, პანელში.

en: The representation of the plasmoid when it's fully expanded.
ka: პლაზმოიდის წარმოდგენა, როცა სრულადაა გაშლილი.

en: The optional configuration page for this face.
ka: არასავალდებულო კონფიგურაციის გვერდი ამ სახისთვის.

en: Configuration support
ka: კონფიგურაციის მხარდაჭერა

en: KConfigXT xml file for face-specific configuration options.
ka: KConfigXT xml ფაილი სახის სპეციფიკური კონფიგურაციის ვარიანტებისთვის.

en: The configuration file that describes face properties and capabilities.
ka: კონფიგურაციის ფაილი, რომელიც სახის პრიორიტეტებს და შესაძლებლობებს აღწერს.

en: System Monitor Sensor
ka: სისტემური მონიტორის სენსორი
