libksysguard - en to ka translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Type
ka: ტიპით

en: Object
ka: ობიექტი

en: Renice Process
ka: პრიორიტეტ-შეცვლილი პროცესი

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Stream
ka: ნაკადი

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Filename
ka: ფაილის სახელი
