libksysguard - en to ka translation catalogue (51 entries)

en: Load Preset
ka: პრესეტის ჩატვირთვა

en: Delete this preset
ka: ამ პრესეტის წაშლა

en: Presets:
ka: პრესეტები:

en: Load Preset...
ka: პრესეტის ჩატვირთვა...

en: Get new presets...
ka: ახალი პრესეტების მიღება...

en: Save Settings As Preset
ka: მიმდინარე პარამეტრების პრესეტად შენახვა

en: Title:
ka: სათაური:

en: Show Title
ka: სათაურის ჩვენება

en: Display Style:
ka: ჩვენების სტილი:

en: Get New Display Styles...
ka: ჩვენების ახალი სტილების მიღება...

en: Minimum Time Between Updates:
ka: მინიმალური დრო განახლებებს შორის:

en: No Limit
ka: უსაზღვრო

note: i18ndp doesn't handle floats :(
en: 1 second
ka: 1 წამი

en: %1 seconds
ka: %1 წამი

en: Total Sensor | Total Sensors
ka[0]: სულ სენსორები
ka[1]: სულ სენსორები

en: Sensors
ka: სენსორები

en: Text-Only Sensors
ka: მხოლოდ ტექსტიანი სენსორები

[ctx: @title:group General options]
en: General:
ka: საერთო:

[ctx: @option:check]
en: Show legend
ka: ახსნის ჩვენება

[ctx: @option:check]
en: Stacked bars
ka: მიწყობილი ზოლები

[ctx: @label for radiobutton group, Orientation of bar chart]
en: Bar orientation:
ka: ზოლის ორიენტაცია:

[ctx: @option:radio Vertical option for the bar chart]
en: Vertical
ka: ვერტიკალური

[ctx: @option:radio Horizontal option for the bar chart]
en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

[ctx: @label Options about axis and label of bar chart]
en: Axis:
ka: ღერძი:

[ctx: @option:check]
en: Show Y axis labels
ka: Y ღერძის ჭდეების ჩვენება

[ctx: @option:check]
en: Show grid lines
ka: ბადის ხაზების ჩვენება

[ctx: @option:check]
en: Automatic data range
ka: მონაცემების ავტომატური დიაპაზონი

[ctx: @label:spinbox data range]
en: From:
ka: საიდან:

[ctx: @label:spinbox data range]
en: To:
ka: სადამდე:

[ctx: @option:check]
en: Use sensor color:
ka: სენსორის ფერი:

[ctx: @label:spinbox]
en: Number of columns:
ka: სვეტების რიცხვი:

[ctx: @label automatic number of columns]
en: Automatic
ka: ავტომატური

[ctx: @label:listbox items are sensor face names]
en: Display style:
ka: ჩვენების სტილი:

[ctx: @title:group]
en: Appearance
ka: გარეგნობა

[ctx: @option:check]
en: Stacked charts
ka: მიწყობილი გრაფიკები

[ctx: @option:check]
en: Smooth lines
ka: ხაზების მოგლუვება

[ctx: @label:spinbox]
en: Opacity of area below line:
ka: ალაგის გაუმჭვირვალობა ხაზის ქვეშ:

[ctx: title:group]
en: Data Ranges
ka: მონაცემის დიაპაზონები

[ctx: @option:check]
en: Automatic Y data range
ka: Y მონაცემების ავტომატური დიაპაზონი

[ctx: @label:spinbox]
en: From (Y):
ka: საიდან (Y):

[ctx: @label:spinbox]
en: To (Y):
ka: სადამდე(Y):

[ctx: @label:spinbox]
en: Show last:
ka: ბოლოს ჩვენება:

[ctx: @item:valuesuffix %1 is seconds of history]
en: %1 second | %1 seconds
ka[0]: %1 წამი
ka[1]: %1 წამი

[ctx: @label:spinbox]
en: Starting angle:
ka: საწყისი კუთხე:

[ctx: @label:spinbox]
en: Total pie angle:
ka: სრული კუთხე:

[ctx: @option:check]
en: Rounded lines
ka: მომრგვალებული ხაზები

[ctx: @option:check]
en: Group sensors based on the value of the total sensors.
ka: სენსორების ჯამური მნიშვნელობის მიხედვით დაჯგუფება.

[ctx: @label]
en: Click to select a sensor…
ka: წკაპი სენსორს ასარჩევად…

en: Search...
ka: ძებნა...

[ctx: @action:button]
en: Back
ka: უკან

en: System Monitor Sensor
ka: სისტემური მონიტორის სენსორი
