ksysguardlsofwidgets - en to km translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Type
km: ប្រភេទ

en: Object
km: វត្ថុ

en: Renice Process
km: ដំណើរការ Renice

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Stream
km: ស្ទ្រីម

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ
