ksysguardlsofwidgets - en to kn translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Type
kn: ಬಗೆ

en: Object
kn: ವಸ್ತು

en: Renice Process
kn: ರಿನೈಸ್ ಪ್ರಕ್ರಿಯೆ

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Stream
kn: ಸ್ಟ್ರೀಮ್

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Filename
kn: ಕಡತದ ಹೆಸರು
