ksysguardlsofwidgets - en to ku translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Type
ku: Cure

en: Object
ku: Obje

en: Renice Process
ku: Azîneya Renice(Pêşînî yên azîneyan diguherîne)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Stream
ku: Darêj

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Filename
ku: Navê pelî
