processui - en to ku translation catalogue (43 entries)

en: Jump to Parent Process
ku: Hilpeke Pêvajoya Jortir

en: Jump to Process Debugging This One
ku: Hilpeke Pêvajoya Serastkirina Vê

en: Show Application Window
ku: Paceya Sepanê Nîşan Bide

en: Resume Stopped Process
ku: Pêvajoya Sekinandî Bidomîne

en: Suspend (STOP)
ku: Li Bendê (Bisekinîne)

en: Continue (CONT)
ku: Bidomîne (CONT)

en: Hangup (HUP)
ku: Asteng Bike

en: Interrupt (INT)
ku: Qut Bike (INT)

en: Terminate (TERM)
ku: Bi dawî bîne (TERM)

en: Kill (KILL)
ku: Bikuje (KILL)

en: User 1 (USR1)
ku: Bikarhêner 1 (USR1)

en: User 2 (USR2)
ku: Bikarhêner 2 (USR2)

en: Send Signal
ku: Sînyal Bişîne

en: Jump to Parent Process (%1)
ku: Hilpeke Pêvajoya Jorê (%1)

en: Hide Column '%1'
ku: Sitûna '%1' veşêre

en: Show Column '%1'
ku: Sitûna '%1' nîşan bide

en: Display Units
ku: Beşan Nîşan Bide

en: Kilobytes
ku: Kîlobayt

en: Megabytes
ku: Megabayt

en: Gigabytes
ku: Gîgabayt

en: You must select a process first.
ku: Divê berê pêvajoyekê hilbijêrî.

en: Kill
ku: Bikuje

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, txtFilter)
en: Quick search
ku: Lêgerîna bilez

[ctx: process heading]
en: Name
ku: Nav

[ctx: process heading]
en: Virtual Size
ku: Mezinahiye Farazî

[ctx: process heading]
en: Memory
ku: Bîr

[ctx: process heading]
en: Shared Mem
ku: Bîra Parvekirî

[ctx: process heading]
en: Command
ku: Ferman

[ctx: process heading]
en: Window Title
ku: Sernavê Paceyê

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbFilter)
en: All Processes
ku: Hemû Pêvajo

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbFilter)
en: All Processes, Tree
ku: Hemû Pêvajo, Dar

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbFilter)
en: System Processes
ku: Pêvajoyên Pergalê

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbFilter)
en: User Processes
ku: Pêvajoyên Bikarhêneran

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbFilter)
en: Own Processes
ku: Pêvajoyên Xwe

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbFilter)
en: Programs Only
ku: Tenê Bername

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblMessage1)
en: Change scheduling priority for:
ku: Pêşîbûna tarîfeyê biguherîne ji bo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: CPU Scheduler
ku: Tarîfeya CPU

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, radioNormal)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">The standard time-sharing scheduler for processes without special requirements.</p></body></html>
ku: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Dema standard tarîfeyê ji bo pêvajoya bê daxwazên taybet dabeş dike.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioBatch)
en: Batch
ku: Kom

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: I/O Scheduler
ku: Bernamekera I/O

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioIdle)
en: Idle
ku: Bêkar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCpuLow) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblIOLow)
en: Low Priority
ku: Pêşaniya Nizm

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCpuHigh) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblIOHigh)
en: High Priority
ku: Pêşaniya Bilind
