ksysguardlsofwidgets - en to lt translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Type
lt: Tipas

en: Object
lt: Objektas

en: Renice Process
lt: Pakeisti proceso nice lygį

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Stream
lt: Srautas

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Filename
lt: Failo pavadinimas
