processui - en to lt translation catalogue (224 entries)

en: Set Priority... | Set Priority...
lt[0]: Nustatyti prioritetą...
lt[1]: Nustatyti prioritetus...
lt[2]: Nustatyti prioritetus...
lt[3]: Nustatyti prioritetus...

en: Jump to Parent Process
lt: Peršokti prie viršesnio proceso

en: Jump to Process Debugging This One
lt: Peršokti prie šį procesą derinančio proceso

en: Show Application Window
lt: Rodyti programos langą

[ctx: @action:inmenu]
en: Detailed Information...
lt: Išsami informacija...

en: Resume Stopped Process
lt: Pratęsti sustabdytą procesą

en: End Process | End Processes
lt[0]: Užbaigti procesą
lt[1]: Užbaigti procesus
lt[2]: Užbaigti procesus
lt[3]: Užbaigti procesus

en: Forcibly Kill Process | Forcibly Kill Processes
lt[0]: Priverstinai nutraukti procesą
lt[1]: Priverstinai nutraukti procesus
lt[2]: Priverstinai nutraukti procesus
lt[3]: Priverstinai nutraukti procesus

en: Suspend (STOP)
lt: Pristabdyti (STOP)

en: Continue (CONT)
lt: Tęsti (CONT)

en: Hangup (HUP)
lt: Užstrigdinti (HUP)

en: Interrupt (INT)
lt: Pertraukti (INT)

en: Terminate (TERM)
lt: Nutraukti (TERM)

en: Kill (KILL)
lt: Nutraukti (KILL)

en: User 1 (USR1)
lt: Naudotojas 1 (USR1)

en: User 2 (USR2)
lt: Naudotojas 2 (USR2)

en: Focus on Quick Search
lt: Susitelkti ties greita paieška

en: <qt>End the selected process. Warning - you may lose unsaved work.<br>Right click on a process to send other signals.<br>See What's This for technical information.
lt: <qt>Užbaigti pasirinktą procesą. Įspėjimas - galite prarasti neįrašytą darbą.<br>Spustelėkite dešiniuoju pelės mygtuku ant proceso, norėdami siųsti kitus signalus.<br>Techninei informacijai, naudokite "Kas tai".

[ctx: @action:inmenu]
en: Kill a Window
lt: Nutraukti lango darbą

[ctx: Context menu]
en: End Process | End Processes
lt[0]: Užbaigti procesą
lt[1]: Užbaigti procesus
lt[2]: Užbaigti procesus
lt[3]: Užbaigti procesus

en: Send Signal
lt: Siųsti signalą

en: Jump to Parent Process (%1)
lt: Peršokti į viršesnį procesą (%1)

en: Hide Column '%1'
lt: Slėpti stulpelį "%1"

en: Show Column '%1'
lt: Rodyti stulpelį "%1"

en: Display Units
lt: Rodymo vienetai

en: Mixed
lt: Maišyti

en: Kilobytes per second
lt: Kilobaitai per sekundę

en: Kilobytes
lt: Kilobaitai

en: Megabytes per second
lt: Megabaitai per sekundę

en: Megabytes
lt: Megabaitai

en: Gigabytes per second
lt: Gigabaitai per sekundę

en: Gigabytes
lt: Gigabaitai

en: Percentage
lt: Procentinė dalis

en: Display command line options
lt: Rodyti komandų eilutės parinktis

en: Divide CPU usage by number of CPUs
lt: Dalinti procesoriaus naudojimą iš procesorių skaičiaus

en: Displayed Information
lt: Rodoma informacija

en: Characters read/written
lt: Perskaityta/įrašyta simbolių

en: Number of Read/Write operations
lt: Skaitymo/rašymo operacijų skaičius

en: Bytes actually read/written
lt: Realiai perskaitytų/įrašytų baitų skaičius

en: Show I/O rate
lt: Rodyti įvesties/išvesties spartą

en: Show Tooltips
lt: Rodyti paaiškinimus

en: You do not have the permission to renice the process and there was a problem trying to run as root.
lt: Jūs neturite leidimo keisti proceso Nice reikšmę, be to atsirado problemų bandant paleisti pagrindinio naudotojo (root) teisėmis.

en: You must select a process first.
lt: Iš pradžių, privalote pasirinkti procesą.

en: You do not have the permission to change the I/O priority of the process and there was a problem trying to run as root.
lt: Jūs neturite leidimo keisti proceso I/O prioritetą, be to atsirado problemų bandant paleisti pagrindinio naudotojo (root) teisėmis.

en: You do not have the permission to change the CPU Scheduler for the process and there was a problem trying to run as root.
lt: Jūs neturite leidimo keisti procesui procesoriaus planuoklę, be to atsirado problemų bandant paleisti pagrindinio naudotojo (root) teisėmis.

en: You do not have the permission to kill the process and there was a problem trying to run as root.
lt: Jūs neturite leidimo nutraukti procesą, be to atsirado problemų bandant paleisti pagrindinio naudotojo (root) teisėmis.

en: Are you sure you want to end this process?  Any unsaved work may be lost. | Are you sure you want to end these %1 processes?  Any unsaved work may be lost
lt[0]: Ar tikrai norite užbaigti šį procesą?  Bet koks neįrašytas darbas gali būti prarastas.
lt[1]: Ar tikrai norite užbaigti šiuos %1 procesus?  Bet koks neįrašytas darbas gali būti prarastas.
lt[2]: Ar tikrai norite užbaigti šių %1 procesų darbą?  Bet koks neįrašytas darbas gali būti prarastas.
lt[3]: Ar tikrai norite užbaigti šį %1 procesą?  Bet koks neįrašytas darbas gali būti prarastas.

[ctx: Dialog title]
en: End Process | End %1 Processes
lt[0]: Užbaigti procesą
lt[1]: Užbaigti %1 procesus
lt[2]: Užbaigti %1 procesų
lt[3]: Užbaigti %1 procesą

en: End
lt: Užbaigti

en: <qt>Are you sure you want to <b>immediately and forcibly kill</b> this process?  Any unsaved work may be lost. | <qt>Are you sure you want to <b>immediately and forcibly kill</b> these %1 processes?  Any unsaved work may be lost
lt[0]: <qt>Ar tikrai norite <b>nedelsiant ir priverstinai nutraukti</b> šį procesą?  Bet koks neįrašytas darbas gali būti prarastas.
lt[1]: <qt>Ar tikrai norite <b>nedelsiant ir priverstinai nutraukti</b> šiuos %1 procesus?  Bet koks neįrašytas darbas gali būti prarastas.
lt[2]: <qt>Ar tikrai norite <b>nedelsiant ir priverstinai nutraukti</b> šių %1 procesų darbą?  Bet koks neįrašytas darbas gali būti prarastas.
lt[3]: <qt>Ar tikrai norite <b>nedelsiant ir priverstinai nutraukti</b> šį %1 procesą?  Bet koks neįrašytas darbas gali būti prarastas.

[ctx: Dialog title]
en: Forcibly Kill Process | Forcibly Kill %1 Processes
lt[0]: Priverstinai nutraukti procesą
lt[1]: Priverstinai nutraukti %1 procesus
lt[2]: Priverstinai nutraukti %1 procesų
lt[3]: Priverstinai nutraukti %1 procesą

en: Kill
lt: Nutraukti

[ctx: @info:status]
en: No data to display
lt: Nėra duomenų, kuriuos rodyti

[ctx: @action:button]
en: Refresh
lt: Įkelti iš naujo

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, txtFilter)
en: Quick search
lt: Greita paieška

[ctx: @title:column]
en: Filename
lt: Failo pavadinimas

[ctx: @title:column Start of the address space]
en: Start
lt: Pradžia

[ctx: @title:column End of the address space]
en: End
lt: Pabaiga

[ctx: @title:column]
en: Permissions
lt: Leidimai

[ctx: @title:column Offset into the file]
en: Offset
lt: Poslinkis

[ctx: @info:status]
en: No data matching the filter
lt: Nėra jokių filtrą atitinkančių duomenų

[ctx: Device type]
en: File
lt: Failas

[ctx: Device type]
en: Character device
lt: Simbolių įrenginys

[ctx: Device type]
en: Block device
lt: Blokinis įrenginys

[ctx: Device type]
en: Pipe
lt: Kanalas

[ctx: Device type]
en: Socket
lt: Lizdas

[ctx: @title:column File type]
en: Type
lt: Tipas

[ctx: @info:status]
en: %1: Failed to list directory contents
lt: %1: Nepavyko išvardyti katalogo turinio

[ctx: @title:window]
en: Process Details
lt: Išsamiau apie procesą

[ctx: @title:tab]
en: General
lt: Bendra

[ctx: @title:tab]
en: Memory Maps
lt: Atminties sąsajos

[ctx: @title:tab]
en: Open Files
lt: Atverti failus

[ctx: @title:column Process I/O priority]
en: IO Priority
lt: IO prioritetas

en: - Process is doing some work.
lt: – Procesas atlieka kažkokį darbą.

en: - Process is waiting for something to happen.
lt: – Procesas laukia, kol kažkas įvyks.

en: - Process has been stopped. It will not respond to user input at the moment.
lt: – Procesas sustabdytas. Šiuo metu jis neatsakys į naudotojo įvestį.

en: - Process has finished and is now dead, but the parent process has not cleaned up.
lt: – Procesas užbaigė darbą ir dabar yra miręs, tačiau viršesnis procesas dar neišsivalė.

en: The process name.
lt: Proceso pavadinimas.

en: The user who owns this process.
lt: Naudotojas, kuriam priklauso procesas.

en: The controlling terminal on which this process is running.
lt: Valdantis terminalas, kuriame veikia šis procesas.

en: The priority with which this process is being run. For the normal scheduler, this ranges from 19 (very nice, least priority) to -19 (top priority).
lt: Prioritetas, kuriuo šis procesas yra vykdomas. Normaliai planuoklei, ši reikšmė kinta nuo 19 (didelė nice reikšmė, mažiausias prioritetas) iki -19 (didžiausias prioritetas).

en: The current CPU usage of the process.
lt: Dabartinis procesoriaus naudojimas šiuo procesu.

en: The current total CPU usage of the process, divided by the %1 processor core in the machine. | The current total CPU usage of the process, divided by the %1 processor cores in the machine.
lt[0]: Dabartinis bendras procesoriaus naudojimas šiuo procesu, padalintas iš %1 procesoriaus branduolio kompiuteryje.
lt[1]: Dabartinis bendras procesoriaus naudojimas šiuo procesu, padalintas iš %1 procesoriaus branduolių kompiuteryje.
lt[2]: Dabartinis bendras procesoriaus naudojimas šiuo procesu, padalintas iš %1 procesoriaus branduolių kompiuteryje.
lt[3]: Dabartinis bendras procesoriaus naudojimas šiuo procesu, padalintas iš %1 procesoriaus branduolio kompiuteryje.

en: The current total CPU usage of the process.
lt: Dabartinis bendras procesoriaus naudojimas šiuo procesu.

en: <qt>The total user and system time that this process has been running for, displayed as minutes:seconds.
lt: <qt>Bendras naudotojo ir sistemos laikas, parodantis kiek laiko veikė šis procesas. Atvaizduojamas kaip minutės:sekundės.

en: <qt>This is the amount of virtual memory space that the process is using, included shared libraries, graphics memory, files on disk, and so on. This number is almost meaningless.</qt>
lt: <qt>Tai yra proceso naudojamos virtualios atminties vietos kiekis, įskaitant bendrinamas bibliotekas, grafikos atmintį, diske esančius failus ir t.t. Šis skaičius beveik nieko nereiškia.</qt>

en: <qt>This is the amount of real physical memory that this process is using by itself, and approximates the Private memory usage of the process.<br>It does not include any swapped out memory, nor the code size of its shared libraries.<br>This is often the most useful figure to judge the memory use of a program.  See What's This for more information.</qt>
lt: <qt>Tai yra realios, paties proceso naudojamos, fizinės atminties kiekis ir jis yra artimas proceso privačiosios atminties naudojimui.<br>Į jį neįeina sukeičiama atmintis, nei jos bendrinamų bibliotekų kodo dydis.<br>Tai, dažniausiai, yra pats naudingiausias kriterijus, leidžiantis spręsti apie tai, kiek programa naudoja atminties.  Išsamesnei informacijai, naudokite "Kas tai".</qt>

en: <qt>This is approximately the amount of real physical memory that this process's shared libraries are using.<br>This memory is shared among all processes that use this library.</qt>
lt: <qt>Tai yra apytikslis šio proceso bendrinamų bibliotekų naudojamos realios fizinės atminties kiekis.<br>Ši atmintis yra bendrinama tarp visų procesų, kurie naudoja šią biblioteką.</qt>

en: <qt>The elapsed time since the process was started.</qt>
lt: <qt>Nuo šio proceso paleidimo praėjęs laikas.</qt>

en: <qt>Linux flag NoNewPrivileges, if set the process can't gain further privileges via setuid etc.</qt>
lt: <qt>Linux vėliavėlė NoNewPrivileges, jei nustatyta, procesas negalės gauti tolimesnių teisių per setuid ir t.t.</qt>

en: <qt>The command with which this process was launched.</qt>
lt: <qt>Komanda, kurią naudojant, buvo paleistas šis procesas.</qt>

en: <qt>The amount of pixmap memory that this process is using.</qt>
lt: <qt>Šio proceso naudojamos pixmap atminties kiekis.</qt>

en: <qt>The title of any windows that this process is showing.</qt>
lt: <qt>Šio proceso rodomų langų antraštės.</qt>

en: The unique Process ID that identifies this process.
lt: Unikalus proceso ID, identifikuojantis šį procesą.

en: The number of bytes read.  See What's This for more information.
lt: Perskaitytų baitų skaičius.  Išsamesnei informacijai, žiūrėkite „Kas tai“.

en: The number of bytes written.  See What's This for more information.
lt: Įrašytų baitų skaičius.  Išsamesnei informacijai, žiūrėkite „Kas tai“.

en: <qt>The control group (cgroup) where this process belongs.</qt>
lt: <qt>Valdymo grupė (cgroup), kuriai priklauso šis procesas.</qt>

en: <qt>Mandatory Access Control (SELinux or AppArmor) context for this process.</qt>
lt: <qt>Šio proceso privalomojo prieigos valdymo (SELinux ar AppArmor) kontekstas.</qt>

en: The amount of private physical memory used by a process, with the amount of shared memory divided by the amount of processes using that shared memory added.
lt: Proceso naudojamos privačios fizinės atminties kiekis, pridėjus kartu bendrosios atminties kiekį, padalintą iš tą bendrąją atmintį naudojančių procesų skaičiaus.

en: <qt><i>Technical information: </i>The kernel process name is a maximum of 8 characters long, so the full command is examined.  If the first word in the full command line starts with the process name, the first word of the command line is shown, otherwise the process name is used.
lt: <qt><i>Techninė informacija: </i>Branduolio proceso pavadinimo didžiausias ilgis yra 8 simboliai, taigi yra ištiriama pilna komanda.  Jei pirmas žodis pilnos komandos eilutėje prasideda proceso pavadinimu, tuomet yra rodomas pirmas komandų eilutės žodis, priešingu atveju, yra naudojamas proceso pavadinimas.

en: <qt>The user who owns this process.  If the effective, setuid etc user is different, the user who owns the process will be shown, followed by the effective user.  The ToolTip contains the full information.  <p><table><tr><td>Login Name/Group</td><td>The username of the Real User/Group who created this process</td></tr><tr><td>Effective User/Group</td><td>The process is running with privileges of the Effective User/Group.  This is shown if different from the real user.</td></tr><tr><td>Setuid User/Group</td><td>The saved username of the binary.  The process can escalate its Effective User/Group to the Setuid User/Group.</td></tr><tr><td>File System User/Group</td><td>Accesses to the filesystem are checked with the File System User/Group.  This is a Linux specific call. See setfsuid(2) for more information.</td></tr></table>
lt: <qt>Naudotojas, kuriam priklauso šis procesas.  Jei veikiantis, setuid ir t.t. naudotojai yra skirtingi, bus rodomas naudotojas, kuriam priklauso procesas, o po jo - veikiantis naudotojas.  Paaiškinime yra pilna informacija.  <p><table><tr><td>Prisijungimo vardas/grupė</td><td>Tikrojo naudotojo/grupės, sukūrusios šį procesą, naudotojo vardas</td></tr><tr><td>Veikiantis naudotojas/grupė</td><td>Procesas veikia su veikiančio naudotojo/grupės leidimais.  Tai rodoma, jei skiriasi nuo tikrojo naudotojo.</td></tr><tr><td>Setuid naudotojas/grupė</td><td>Įrašytas dvejetainės naudotojo vardas.  Procesas gali pakelti savo veikiantį naudotoją/grupę iki Setuid naudotojo/grupės.</td></tr><tr><td>Failų sistemos naudotojas/grupė</td><td>Prieigos prie failų sistemos yra tikrinamos naudojant failų sistemos naudotoją/grupę.  Tai yra Linux specifinė iškvieta. Išsamesnei informacijai, žiūrėkite setfsuid(2).</td></tr></table>

en: <qt>This is the size of allocated address space - not memory, but address space. This value in practice means next to nothing. When a process requests a large memory block from the system but uses only a small part of it, the real usage will be low, VIRT will be high. <p><i>Technical information: </i>This is VmSize in proc/*/status and VIRT in top.
lt: <qt>Tai yra paskirstytos adresų erdvės - ne atminties, o adresų erdvės dydis. Ši reikšmė praktiškai nieko nereiškia. Kai procesas iš sistemos užklausia didelį atminties bloką, tačiau naudoja tik mažą jo dalį, tuomet tikrasis naudojimas bus mažas, VIRT reikšmė bus didelė. <p><i>Techninė informacija: </i>Tai yra VmSize iš proc/*/status bei VIRT iš komandos top.

en: <qt><i>Technical information: </i>This is an approximation of the Private memory usage, calculated as VmRSS - Shared, from /proc/*/statm.  This tends to underestimate the true Private memory usage of a process (by not including i/o backed memory pages), but is the best estimation that is fast to determine.  This is sometimes known as URSS (Unique Resident Set Size). For an individual process, see "Detailed  Memory Information" for a more accurate, but slower, calculation of the true Private memory usage.
lt: <qt><i>Techninė informacija: </i>Tai yra privačiosios atminties, apskaičiuotos kaip VmRSS - Bendrinama, iš /proc/*/statm, naudojimo artinys.  Tai turi polinkį nepakankamai įvertinti tikrąjį proceso privačiosios atminties naudojimą (neįskaitant i/o remiamos atminties puslapius), tačiau yra geriausias įvertinimas, kurį yra greita nustatyti.  Tai yra kartais žinoma kaip URSS (angl. Unique Resident Set Size). Atskiram procesui, žiūrėkite "Išsamią atminties informaciją", norėdami sužinoti tikslesnį, tačiau lėtesnį privačiosios atminties naudojimo apskaičiavimą.

en: The CPU usage of a process and all of its threads.
lt: Proceso ir visų jo gijų procesoriaus naudojimas.

en: <qt>The total system and user time that a process and all of its threads have been running on the CPU for. This can be greater than the wall clock time if the process has been across multiple CPU cores.
lt: <qt>Bendras sistemos ir naudotojo laikas, kurį procesas ir visos jo gijos veikia procesoriuje. Tuo atveju, jei procesas veikia tarp kelių procesoriaus branduolių, ši reikšmė gali būti didesnė už realiai praėjusį laiką.

en: <qt><i>Technical information: </i>This is an approximation of the Shared memory, called SHR in top.  It is the number of pages that are backed by a file (see kernel Documentation/filesystems/proc.txt).  For an individual process, see "Detailed Memory Information" for a more accurate, but slower, calculation of the true Shared memory usage.
lt: <qt><i>Techninė informacija: </i>Tai yra bendrosios atminties, top programoje vadinamos kaip SHR, artinys.  Tai yra puslapių, kurie remiami failu, skaičius (žiūrėkite branduolio Documentation/filesystems/proc.txt).  Atskiram procesui, žiūrėkite "Išsamią atminties informaciją", norėdami sužinoti tikslesnį, tačiau lėtesnį bendrosios atminties naudojimo apskaičiavimą.

en: <qt><i>Technical information: </i>The underlying value (clock ticks since system boot) is retrieved from /proc/[pid]/stat
lt: <qt><i>Techninė informacija: </i>Esminė reikšmė (laikrodžio padalos nuo sistemos paleidimo) yra gaunama iš /proc/[pid]/stat

en: <qt><i>Technical information: </i>The flag is retrieved from /proc/[pid]/status
lt: <qt><i>Techninė informacija: </i>Vėliavėlė yra gaunama iš /proc/[pid]/status

en: <qt><i>Technical information: </i>This is from /proc/*/cmdline
lt: <qt><i>Techninė informacija: </i>Tai yra imama iš /proc/*/cmdline

en: <qt><i>Technical information: </i>This is the amount of memory used by the Xorg process for images for this process.  This is memory used in addition to Memory and Shared Memory.<br><i>Technical information: </i>This only counts the pixmap memory, and does not include resource memory used by fonts, cursors, glyphsets etc.  See the <code>xrestop</code> program for a more detailed breakdown.
lt: <qt><i>Techninė informacija: </i>Tai yra Xorg proceso naudojamos, šio proceso atvaizdžiams skirtos, atminties kiekis.  Tai yra atmintis, naudojama papildomai prie atminties ir bendrosios atminties.<br><i>Techninė informacija: </i>Į tai įeina pixmap atmintis, ir neįeina šriftų, žymeklių, simbolinių ženklų ir t.t. naudojama išteklių atmintis.  Išsamesnei informacijai, žiūrėkite <code>xrestop</code> programą.

en: <qt><i>Technical information: </i>For each X11 window, the X11 property _NET_WM_PID is used to map the window to a PID.  If a process' windows are not shown, then that application incorrectly is not setting _NET_WM_PID.
lt: <qt><i>Techninė informacija: </i>Kiekvienam X11 langui, yra naudojama X11 savybė _NET_WM_PID, kuri yra naudojama susieti langą su PID.  Jei proceso langai nėra rodomi, tuomet ta programa klaidingai nenustato _NET_WM_PID.

en: <qt><i>Technical information: </i>This is the Process ID.  A multi-threaded application is treated a single process, with all threads sharing the same PID.  The CPU usage etc will be the total, accumulated, CPU usage of all the threads.
lt: <qt><i>Techninė informacija: </i>Tai yra proceso ID.  Su daugiagije programa elgiamasi kaip su vienu procesu - visos gijos naudoja tą patį PID.  Procesoriaus naudojimas ir t.t. bus bendras, surinktas, visų gijų procesoriaus naudojimas.

en: <qt>This column shows the IO statistics for each process. The tooltip provides the following information:<br><table><tr><td>Characters Read</td><td>The number of bytes which this task has caused to be read from storage. This is simply the sum of bytes which this process passed to read() and pread(). It includes things like tty IO and it is unaffected by whether or not actual physical disk IO was required (the read might have been satisfied from pagecache).</td></tr><tr><td>Characters Written</td><td>The number of bytes which this task has caused, or shall cause to be written to disk. Similar caveats apply here as with Characters Read.</td></tr><tr><td>Read Syscalls</td><td>The number of read I/O operations, i.e. syscalls like read() and pread().</td></tr><tr><td>Write Syscalls</td><td>The number of write I/O operations, i.e. syscalls like write() and pwrite().</td></tr><tr><td>Actual Bytes Read</td><td>The number of bytes which this process really did cause to be fetched from the storage layer. Done at the submit_bio() level, so it is accurate for block-backed filesystems. This may not give sensible values for NFS and CIFS filesystems.</td></tr><tr><td>Actual Bytes Written</td><td>Attempt to count the number of bytes which this process caused to be sent to the storage layer. This is done at page-dirtying time.</td></table><p>The number in brackets shows the rate at which each value is changing, determined from taking the difference between the previous value and the new value, and dividing by the update interval.<p><i>Technical information: </i>This data is collected from /proc/*/io and is documented further in Documentation/accounting and Documentation/filesystems/proc.txt in the kernel source.
lt: <qt>Šis stulpelis rodo kiekvieno proceso IO (įvesties/išvesties) statistiką. Paaiškinimas pateikia šią informaciją:<br><table><tr><td>Perskaityta simbolių</td><td>Baitų, kuriuos ši užduotis privertė perskaityti iš kaupiklių, skaičius. Tai yra, tiesiog, baitų, kuriuos šis procesas perdavė į read() ir pread(), suma. Į ją įeina tokie dalykai kaip tty IO ir nėra atsižvelgiama į tai, ar vykdant operaciją buvo reikalinga fizinė IO ar ne (skaitymas galėjo būti atliktas iš puslapių podėlio).</td></tr><tr><td>Įrašyta simbolių</td><td>Baitų, kuriuos ši užduotis privertė įrašyti, ar turės įrašyti į diską, skaičius. Čia taikomi panašūs principai kaip ir su perskaitytais simboliais.</td></tr><tr><td>Perskaityta sistemos iškvietų</td><td>I/O operacijų, t.y. sistemos iškvietų, tokių kaip read() ir pread(), skaičius.</td></tr><tr><td>Įrašyta sistemos iškvietų</td><td>I/O operacijų, t.y. sistemos iškvietų, tokių kaip write() ir pwrite(), skaičius.</td></tr><tr><td>Realiai perskaityta baitų</td><td>Baitų, kuriuos šis procesas iš tikrųjų privertė gauti iš kaupiklio sluoksnio, skaičius. Atliekama submit_bio() lygyje, todėl nėra tikslu blokais remiamoms failų sistemoms. Šios reikšmės gali būti netikslios NFS ir CIFS failų sistemoms.</td></tr><tr><td>Realiai įrašyta baitų</td><td>Bandymas suskaičiuoti baitų, kuriuos šis procesas privertė išsiųsti į kauplio sluoksnį, skaičius. Tai atliekama puslapių modifikavimo podėlyje metu.</td></table><p>Skaičius skliausteliuose rodo kokiu greičiu keičiasi kiekviena reikšmė, nustatoma pagal ankstesnės ir naujos reikšmės skirtumą, padalintą iš atnaujinimo intervalo.<p><i>Techninė informacija: </i>Šie duomenys yra renkami iš /proc/*/io ir yra plačiau dokumentuoti branduolio pradiniame kode, skiltyje Documentation/accounting ir Documentation/filesystems/proc.txt.

en: <qt><i>Technical information: </i>This shows Linux Control Group (cgroup) membership, retrieved from /proc/[pid]/cgroup. Control groups are used by Systemd and containers for limiting process group's usage of resources and to monitor them.
lt: <qt><i>Techninė informacija: </i>Tai rodo Linux valdymo grupės (cgroup) narystę, gautą iš /proc/[pid]/cgroup. Valdymo grupes naudoja Systemd ir konteineriai, kad apribotų proceso grupės naudojamus išteklius ir juos stebėtų.

en: <qt><i>Technical information: </i>This shows Mandatory Access Control (SELinux or AppArmor) context, retrieved from /proc/[pid]/attr/current.
lt: <qt><i>Techninė informacija: </i>Tai rodo privalomojo prieigos valdymo (SELinux ar AppArmor) kontekstą, gautą iš /proc/[pid]/attr/current.

en: <i>Technical information:</i> This is often referred to as "Proportional Set Size" and is the closest approximation of the real amount of total memory used by a process. Note that the number of applications sharing shared memory is determined per shared memory section and thus can vary per memory section.
lt: <i>Techninė informacija:</i> Tai dažnai yra vadinama "Proporciniu nustatymo dydžiu" ir yra tiksliausias apytikslis realus proceso naudojamos bendros atminties kiekis. Turėkite omenyje, kad bendrąją atmintį naudojančių programų skaičius yra nustatomas atskirai pagal bendrosios atminties sekcijas ir todėl, kiekvienai atminties sekcijai gali būti skirtingas.

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>Login Name:</emphasis> %1</para>
lt: <para><emphasis strong='true'>Prisijungimo vardas:</emphasis> %1</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para>This user is not recognized for some reason.</para>
lt: <para>Dėl kažkokios priežasties šis naudotojas nėra atpažintas.</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>Login Name:</emphasis> %1 (uid: %2)</para>
lt: <para><emphasis strong='true'>Prisijungimo vardas:</emphasis> %1 (uid: %2)</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>  Room Number:</emphasis> %1</para>
lt: <para><emphasis strong='true'>  Kambario numeris:</emphasis> %1</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>  Work Phone:</emphasis> %1</para>
lt: <para><emphasis strong='true'>  Darbo telefonas:</emphasis> %1</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>Effective User:</emphasis> %1</para>
lt: <para><emphasis strong='true'>Veikiantis naudotojas:</emphasis> %1</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>Setuid User:</emphasis> %1</para>
lt: <para><emphasis strong='true'>Setuid naudotojas:</emphasis> %1</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>File System User:</emphasis> %1</para>
lt: <para><emphasis strong='true'>Failų sistemos naudotojas:</emphasis> %1</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>Group:</emphasis> %1</para>
lt: <para><emphasis strong='true'>Grupė:</emphasis> %1</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>Effective Group:</emphasis> %1</para>
lt: <para><emphasis strong='true'>Veikianti grupė:</emphasis> %1</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>Setuid Group:</emphasis> %1</para>
lt: <para><emphasis strong='true'>Setuid grupė:</emphasis> %1</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>File System Group:</emphasis> %1</para>
lt: <para><emphasis strong='true'>Failų sistemos grupė:</emphasis> %1</para>

[ctx: Short description of a process. PID, name, user]
en: %1: %2, owned by user %3
lt: %1: %2, priklausantis naudotojui %3

[ctx: scheduler]
en: Idle
lt: Neveikli

[ctx: scheduler]
en: (Batch) %1
lt: (Paketinė) %1

[ctx: Round robin scheduler]
en: RR %1
lt: CK %1

[ctx: Real Time scheduler]
en: RT
lt: TL

[ctx: First in first out scheduler]
en: FIFO %1
lt: ET %1

en: %1/s
lt: %1/sek.

[ctx: tooltip. name,pid]
en: This process is being debugged by %1 (%2)
lt: Šį procesą derina %1 (%2)

[ctx: @info:tooltip]
en: <title>%1</title><para>The parent of all other processes and cannot be killed.</para><para><emphasis strong='true'>Process ID:</emphasis> %2</para>
lt: <title>%1</title><para>Viršesnis visų kitų procesų procesas ir negali būti nutrauktas.</para><para><emphasis strong='true'>Proceso ID:</emphasis> %2</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <title>KThreadd</title><para>Manages kernel threads. The children processes run in the kernel, controlling hard disk access, etc.</para>
lt: <title>KThreadd</title><para>Valdo branduolio gijas. Vyksniai veikia branduolyje, valdydami prieigą prie standžiojo disko ir t.t.</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <title>%1</title><para><emphasis strong='true'>Process ID:</emphasis> %2</para>
lt: <title>%1</title><para><emphasis strong='true'>Proceso ID:</emphasis> %2</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <title>%1</title><para><emphasis strong='true'>Process ID:</emphasis> %2</para><para><emphasis strong='true'>Parent:</emphasis> %3</para><para><emphasis strong='true'>Parent's ID:</emphasis> %4</para>
lt: <title>%1</title><para><emphasis strong='true'>Proceso ID:</emphasis> %2</para><para><emphasis strong='true'>Viršesnis:</emphasis> %3</para><para><emphasis strong='true'>Viršesnio ID:</emphasis> %4</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <title>%1</title><para><emphasis strong='true'>Process ID:</emphasis> %2</para><para><emphasis strong='true'>Parent's ID:</emphasis> %3</para>
lt: <title>%1</title><para><emphasis strong='true'>Proceso ID:</emphasis> %2</para><para><emphasis strong='true'>Viršesnio ID:</emphasis> %3</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>Number of threads:</emphasis> %1</para>
lt: <para><emphasis strong='true'>Gijų skaičius:</emphasis> %1</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>Command:</emphasis> %1</para>
lt: <para><emphasis strong='true'>Komanda:</emphasis> %1</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>Running on:</emphasis> %1</para>
lt: <para><emphasis strong='true'>Veikia ties:</emphasis> %1</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>Clock ticks since system boot:</emphasis> %1</para><para><emphasis strong='true'>Seconds since system boot:</emphasis> %2 (System boot time: %3)</para><para><emphasis strong='true'>Absolute start time:</emphasis> %4</para><para><emphasis strong='true'>Relative start time:</emphasis> %5</para>
lt: <para><emphasis strong='true'>Laikrodžio padalos nuo sistemos paleidimo:</emphasis> %1</para><para><emphasis strong='true'>Sekundės nuo sistemos paleidimo:</emphasis> %2 (Sistemos paleidimo laikas: %3)</para><para><emphasis strong='true'>Absoliutus pradžios laikas:</emphasis> %4</para><para><emphasis strong='true'>Santykinis pradžios laikas:</emphasis> %5</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>This process was run with the following command:</emphasis></para><para>%1</para>
lt: <para><emphasis strong='true'>Šis procesas buvo paleistas naudojant šią komandą:</emphasis></para><para>%1</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>Nice level:</emphasis> %1 (%2)</para>
lt: <para><emphasis strong='true'>Nice lygis:</emphasis> %1 (%2)</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>This is a real time process.</emphasis></para><para><emphasis strong='true'>Scheduler priority:</emphasis> %1</para>
lt: <para><emphasis strong='true'>Tai yra tikralaikis procesas.</emphasis></para><para><emphasis strong='true'>Planuoklės prioritetas:</emphasis> %1</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>Scheduler:</emphasis> %1</para>
lt: <para><emphasis strong='true'>Planuoklė:</emphasis> %1</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>I/O Nice level:</emphasis> %1 (%2)</para>
lt: <para><emphasis strong='true'>I/O Nice lygis:</emphasis> %1 (%2)</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>I/O Class:</emphasis> %1</para>
lt: <para><emphasis strong='true'>I/O klasė:</emphasis> %1</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>Process status:</emphasis> %1 %2</para><para><emphasis strong='true'>User CPU usage:</emphasis> %3%</para><para><emphasis strong='true'>System CPU usage:</emphasis> %4%</para>
lt: <para><emphasis strong='true'>Proceso būsena:</emphasis> %1 %2</para><para><emphasis strong='true'>Procesoriaus naudojimas naudotoju:</emphasis> %3%</para><para><emphasis strong='true'>Procesoriaus naudojimas sistema:</emphasis> %4%</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>Number of children:</emphasis> %1</para><para><emphasis strong='true'>Total User CPU usage:</emphasis> %2%</para><para><emphasis strong='true'>Total System CPU usage:</emphasis> %3%</para><para><emphasis strong='true'>Total CPU usage:</emphasis> %4%</para>
lt: <para><emphasis strong='true'>Vyksnių skaičius:</emphasis> %1</para><para><emphasis strong='true'>Bendras procesoriaus naudojimas naudotoju:</emphasis> %2%</para><para><emphasis strong='true'>Bendras procesoriaus naudojimas sistema:</emphasis> %3%</para><para><emphasis strong='true'>Bendras procesoriaus naudojimas:</emphasis> %4%</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>CPU time spent running as user:</emphasis> %1 seconds</para>
lt: <para><emphasis strong='true'>Procesoriaus laikas, praleistas veikiant kaip naudotojas:</emphasis> %1 sek.</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>CPU time spent running in kernel:</emphasis> %1 seconds</para>
lt: <para><emphasis strong='true'>Procesoriaus laikas, praleistas veikiant branduolyje:</emphasis> %1 sek.</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>Memory usage:</emphasis> %1 out of %2  (%3 %)</para>
lt: <para><emphasis strong='true'>Atminties naudojimas:</emphasis> %1 iš %2  (%3 %)</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <emphasis strong='true'>Memory usage:</emphasis> %1<br />
lt: <emphasis strong='true'>Atminties naudojimas:</emphasis> %1<br />

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>RSS Memory usage:</emphasis> %1 out of %2  (%3 %)</para>
lt: <para><emphasis strong='true'>RSS atminties naudojimas:</emphasis> %1 iš %2  (%3 %)</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>RSS Memory usage:</emphasis> %1</para>
lt: <para><emphasis strong='true'>RSS atminties naudojimas:</emphasis> %1</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>Your system does not seem to have this information available to be read.</emphasis></para>
lt: <para><emphasis strong='true'>Atrodo, kad jūsų sistemai ši informacija nėra prieinama skaityti.</emphasis></para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>Shared library memory usage:</emphasis> %1 out of %2  (%3 %)</para>
lt: <para><emphasis strong='true'>Bendrinamos bibliotekos atminties naudojimas:</emphasis> %1 iš %2  (%3 %)</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>Shared library memory usage:</emphasis> %1</para>
lt: <para><emphasis strong='true'>Bendrinamos bibliotekos atminties naudojimas:</emphasis> %1</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>Characters read:</emphasis> %1 (%2 KiB/s)</para><para><emphasis strong='true'>Characters written:</emphasis> %3 (%4 KiB/s)</para><para><emphasis strong='true'>Read syscalls:</emphasis> %5 (%6 s⁻¹)</para><para><emphasis strong='true'>Write syscalls:</emphasis> %7 (%8 s⁻¹)</para><para><emphasis strong='true'>Actual bytes read:</emphasis> %9 (%10 KiB/s)</para><para><emphasis strong='true'>Actual bytes written:</emphasis> %11 (%12 KiB/s)</para>
lt: <para><emphasis strong='true'>Perskaityta simbolių:</emphasis> %1 (%2 KiB/s)</para><para><emphasis strong='true'>Įrašyta simbolių:</emphasis> %3 (%4 KiB/s)</para><para><emphasis strong='true'>Perskaityta sistemos iškvietų:</emphasis> %5 (%6 s⁻¹)</para><para><emphasis strong='true'>Įrašyta sistemos iškvietų:</emphasis> %7 (%8 s⁻¹)</para><para><emphasis strong='true'>Realiai perskaityta baitų:</emphasis> %9 (%10 KiB/s)</para><para><emphasis strong='true'>Realiai įrašyta baitų:</emphasis> %11 (%12 KiB/s)</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>Total memory usage:</emphasis> %1 out of %2  (%3 %)</para>
lt: <para><emphasis strong='true'>Bendras atminties naudojimas:</emphasis> %1 iš %2  (%3 %)</para>

[ctx: process heading]
en: Name
lt: Pavadinimas

[ctx: process heading]
en: Username
lt: Naudotojo vardas

[ctx: process heading]
en: Niceness
lt: Nice reikšmė

[ctx: process heading]
en: CPU %
lt: Procesoriaus %

[ctx: process heading]
en: CPU Time
lt: Procesoriaus laikas

[ctx: process heading]
en: IO Read
lt: IO skaitymas

[ctx: process heading]
en: IO Write
lt: IO rašymas

[ctx: process heading]
en: Virtual Size
lt: Virtualus dydis

[ctx: process heading]
en: Memory
lt: Atmintis

[ctx: process heading]
en: Shared Mem
lt: Bendroji atmintis

[ctx: process heading]
en: Relative Start Time
lt: Santykinis pradžios laikas

[ctx: process heading]
en: Command
lt: Komanda

[ctx: process heading]
en: X11 Memory
lt: X11 atmintis

[ctx: process heading]
en: Window Title
lt: Lango pavadinimas

[ctx: process heading]
en: MAC Context
lt: MAC kontekstas

[ctx: process heading]
en: Total Memory
lt: Bendra atmintis

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnKillProcess)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Attempt to kill the currently selected process by sending it the SIGTERM signal.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Technical information: </span><br />The SIGTERM signal is sent to the given process. If there are insufficient privileges to do so, by default a password is requested.<br />By running the program <span style=" font-family:'Courier New,courier';">polkit-kde-authorization</span> you can give certain (or all) users permission to kill any process, without requiring a password. </p></body></html>
lt: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Bandyti nutraukti šiuo metu pažymėtą procesą, siunčiant SIGTERM signalą.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Techninė informacija: </span><br />SIGTERM signalas yra siunčiamas nurodytam procesui. Jei tam nepakanka teisių, pagal numatymą, bus prašoma įvesti slaptažodį.<br />Paleidę programą <span style=" font-family:'Courier New,courier';">polkit-kde-authorization</span> galite suteikti tam tikriems (ar visiems) naudotojams leidimą nutraukti bet kurį procesą, be būtinybės įvesti slaptažodį. </p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnKillProcess)
en: &End Process...
lt: &Užbaigti procesą...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, txtFilter)
en: Type comma separated search terms or regular expressions to filter the process list
lt: Norėdami filtruoti procesų sąrašą, įrašykite kableliais atskirtus paieškos žodžius ar reguliariuosius reiškinius

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, txtFilter)
en: Filter which processes are shown by the text given here.  The text can be a partial string match of the Name, Command or Window Title of the process.  It can also be a Username or a Process ID number.<p>
    For example:
    
    <table>
    <tr><th>ksys</th><td>Show processes containing "<b>ksys</b>" in the name, for example the processes "<i>ksysguard</i>" and "<i>ksysguardd</i>".<td></tr>
    <tr><th>root</th><td>Show processes owned by <b>root</b>.  For example <i>init</i></td></tr>
    <tr><th>1234</th><td>Show the processes with the PID or Parent PID of <b>1234</b>.</td></th></tr>
    </table>
lt: Filtruoti, kurie procesai bus rodomi pagal čia nurodytą tekstą.  Tekstas gali dalinai atitikti proceso Pavadinimą, Komandą ar Lango antraštę.  Tekstas taip pat gali būti Naudotojo vardas ar Proceso ID numeris.<p>
    Pavyzdžiui:
    
    <table>
    <tr><th>ksys</th><td>Rodyti procesus, kurių pavadinime yra "<b>ksys</b>", pavyzdžiui, procesus "<i>ksysguard</i>" ir "<i>ksysguardd</i>".<td></tr>
    <tr><th>root</th><td>Rodyti <b>pagrindiniam naudotojui (root)</b> priklausančius procesus.  Pavyzdžiui, <i>init</i></td></tr>
    <tr><th>1234</th><td>Rodyti procesus, kurių PID ar Viršesnis PID yra <b>1234</b>.</td></th></tr>
    </table>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, cmbFilter)
en: <qt>Change which processes are shown, and how they are shown.  The processes can be further filtered by using the Quick Search text filter.<p>
    <table>
    <tr><td>All Processes</td><td>Show all the processes on the system.</td></tr>
    <tr><td>All Processes, tree</td><td>Show all the processes on the system, in a hierarchical manner using the parent PID information.</td></tr>
    <tr><td>System Processes</td><td>Show processes running as root and as a user who cannot login.</td></tr>
    <tr><td>User Processes</td><td>Show processes running as a non-root user who can login.</td></tr>
    <tr><td>Own Processes</td><td>Show processes owned by the same user that this process is owned by.</td></tr>
    <tr><td>Programs Only</td><td>Show processes which are running as a user who can login and are either attached to a TTY or have at least one X11 Window.</td></tr>
    </table>
    <p>
    <i>Technical Information:</i><br>
    Processes with multiple threads are just shown as a single process, and not treated any differently.<br>
    Kernel threads are shown as normal processes, but are actually running inside the kernel and are not real processes.  As such, many of the fields (such as Username) do not apply.
lt: <qt>Keisti, kurie procesai yra rodomi ir kaip jie yra rodomi.  Toliau, procesai gali būti filtruojami naudojant greitos paieškos teksto filtravimą.<p>
    <table>
    <tr><td>Visi procesai</td><td>Rodyti visus sistemos procesus.</td></tr>
    <tr><td>Visi procesai, Medis</td><td>Rodyti visus sistemos procesus pagal hierarchiją, naudojant viršesnio PID informaciją.</td></tr>
    <tr><td>Sisteminiai procesai</td><td>Rodyti procesus, veikiančius pagrindinio naudotojo (root) ir negalinčio prisijungti naudotojo teisėmis.</td></tr>
    <tr><td>Naudotojo procesai</td><td>Rodyti procesus, veikiančius nepagrindinio, galinčio prisijungti naudotojo teisėmis.</td></tr>
    <tr><td>Savi procesai</td><td>Rodyti procesus, priklausančius tam pačiam naudotojui, kuriam priklauso šis procesas.</td></tr>
    <tr><td>Tik programos</td><td>Rodyti procesus, veikiančius galinčio prisijungti naudotojo teisėmis ir, arba pridėtus prie TTY, arba turinčius bent vieną X11 langą.</td></tr>
    </table>
    <p>
    <i>Techninė informacija:</i><br>
    Procesai su keliomis gijomis yra rodomi kaip vienas procesas ir nėra nagrinėjami skirtingai.<br>
    Branduolio gijos yra rodomos kaip normalūs procesai, tačiau iš tikrųjų, jie veikia branduolio viduje ir nėra realūs procesai.  Dėl to, daugelis laukų (tokie kaip Naudotojo vardas) nėra taikomi.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbFilter)
en: All Processes
lt: Visi procesai

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbFilter)
en: All Processes, Tree
lt: Visi procesai, Medis

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbFilter)
en: System Processes
lt: Sisteminiai procesai

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbFilter)
en: User Processes
lt: Naudotojo procesai

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbFilter)
en: Own Processes
lt: Savi procesai

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbFilter)
en: Programs Only
lt: Tik programos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnTools)
en: Tools
lt: Įrankiai

en: Set Priority
lt: Nustatyti prioritetą

[ctx: Scheduler]
en: Interactive
lt: Interaktyvi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblMessage1)
en: Change scheduling priority for:
lt: Pakeisti planavimo prioritetą:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: CPU Scheduler
lt: Procesoriaus planuoklė

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, radioNormal)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">The standard time-sharing scheduler for processes without special requirements.</p></body></html>
lt: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Standartinė laiko bendrinimo planuoklė, skirta procesams be specialių reikalavimų.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioNormal)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Normal Scheduling: Default Linux time-sharing  (Other)</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-weight:600;">Normal<span style=" font-weight:400;"> is the standard Linux time-sharing scheduler that is intended for all processes that do not  require special static priority real-time mechanisms. The process to run is chosen from the list of other</span> Normal<span style=" font-weight:400;"> or </span>Batch<span style=" font-weight:400;"> processes based on a dynamic priority that is determined only inside this list. The dynamic priority is based on the priority level given and increased for each time-quantum the process is ready to run, but denied to run by the scheduler. This ensures fair progress among all Normal processes.</span></p></body></html>
lt: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Normalus planavimas: Numatytasis Linux laiko bendrinimas  (Kita)</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-weight:600;">Normalus<span style=" font-weight:400;"> - tai standartinė Linux laiko bendrinimo planuoklė, kuri yra skirta visiems, specialaus nekintamo prioriteto tikralaikių mechanizmų, procesams. Paleidžiamas procesas yra pasirenkamas iš kitų, </span> Normalių<span style=" font-weight:400;"> ar </span>Paketinių<span style=" font-weight:400;"> procesų, sąrašo. Šie procesai pagrįsti dinaminiu prioritetu, kuris yra nustatomas tik šio sąrašo viduje. Dinaminis prioritetas yra grindžiamas suteiktu prioriteto lygiu ir yra didinamas kiekvienam laiko, kurį procesas yra pasiruošęs veikti, tačiau planuoklė draudžia paleisti, kvantui. Tai užtikrina teisingą eigą tarp visų Normalių procesų.</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioNormal) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioIONormal)
en: Normal
lt: Normalus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, radioBatch)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">For CPU-intensive non-interactive processes.  Process is mildly disfavored in scheduling decisions.</p></body></html>
lt: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Skirta daug procesoriaus išteklių naudojantiems neinteraktyviems procesams.  Planavimo sprendimuose su procesu yra elgiamasi šiek tiek nepalankiau.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioBatch)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Batch Scheduling</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-weight:600;"><span style=" font-weight:400; font-style:italic;">(Since Linux 2.6.16.)</span><span style=" font-weight:400;"> This policy is similar to </span>Normal<span style=" font-weight:400;">, except that this policy will cause the scheduler to always assume that the process is CPU-intensive.  Consequently, the scheduler will apply a small scheduling penalty so that this process is mildly disfavored in scheduling decisions. This policy is useful for workloads that are non-interactive, but do not want to lower their nice value, and for workloads that want a deterministic scheduling policy without interactivity causing extra preemptions (between the workload's tasks).</span></p></body></html>
lt: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Paketinis planavimas</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-weight:600;"><span style=" font-weight:400; font-style:italic;">(Pradedant Linux 2.6.16.)</span><span style=" font-weight:400;"> Ši politika yra panaši į </span>Normalaus<span style=" font-weight:400;"> planavimo, išskyrus tai, kad ši politika visada priverčia planuoklę numanyti, kad procesas naudoja daug procesoriaus išteklių.  Dėl to, planuoklė taikys nedidelę planavimo nuobaudą, kad su šiuo procesu planavimo sprendimuose būtų elgiamasi šiek tiek nepalankiau. Ši politika yra naudinga darbinėms apkrovoms, kurios yra neinteraktyvios, tačiau kurios nenori sumažinti savo nice reikšmės, o taip pat darbinėms apkrovoms, kurios nori deterministinės planavimo politikos be interaktyvumo, sukeliančio papildomas pirmumo teises (tarp darbinės apkrovos užduočių).</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioBatch)
en: Batch
lt: Paketinis

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, radioRR)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Process will run whenever runnable.  Higher priority than Normal or Batch.  Has Timeslicing.</p></body></html>
lt: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Procesas veiks, kada tik galės.  Aukštesnis prioritetas nei Normalus ar Paketinis.  Yra laiko kvantavimas.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioRR)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Round Robin Scheduling</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Round Robin</span> is a simple enhancement of <span style=" font-weight:600;">FIFO</span>.  Everything described below for <span style=" font-weight:600;">FIFO</span> also applies to <span style=" font-weight:600;">Round Robin</span>, except that each process is only allowed to run for a maximum time quantum.</p></body></html>
lt: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Ciklinis planavimas</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Ciklinis</span> yra paprastas <span style=" font-weight:600;">Eilės tvarkos</span> patobulinimas.  Viskas, kas žemiau aprašyta <span style=" font-weight:600;">Eilės tvarkai</span> taip pat yra taikoma <span style=" font-weight:600;">Cikliniam</span> planavimui, išskyrus tai, kad kiekvienam procesui yra leidžiama veikti tik maksimaliai laiko kvantų.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioRR)
en: Round robin
lt: Ciklinis

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, radioFIFO)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Process will run whenever runnable.  Higher priority than Normal or Batch.  No timeslicing.</p></body></html>
lt: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Procesas veiks, kada tik galės.  Aukštesnis prioritetas nei Normalus ar Paketinis.  Nėra laiko kvantavimo.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioFIFO)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">First In-First Out Scheduling</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">When  a  <span style=" font-weight:600;">FIFO</span> process  becomes  runnable,  it  will always immediately preempt any currently running <span style=" font-weight:600;">Normal</span> or <span style=" font-weight:600;">Batch</span> process.</p></body></html>
lt: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Planavimas eilės tvarka</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Kai <span style=" font-weight:600;">Eilės tvarkos</span> procesas tampa veikiantis, jis visada nedelsiant gaus pirmumo teisę ir bus pirmesnis už bet kokį veikiantį <span style=" font-weight:600;">Normalų</span> ar <span style=" font-weight:600;">Paketinį</span> procesą.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioFIFO)
en: FIFO
lt: Eilės tvarka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: I/O Scheduler
lt: I/O planuoklė

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, radioIONormal)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Process's priority is based on the CPU priority.</p></body></html>
lt: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Proceso prioritetas yra pagrįstas procesoriaus prioritetu.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioIONormal)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Normal Scheduling</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">This is the same as <span style=" font-weight:600;">Best Effort</span> scheduling, except that the priority is calculated automatically based on the CPU priority.  Processes with a higher priority will take priority for access to the hard disk.  Programs running at the same <span style=" font-weight:600;">Best Effort/Normal</span> priority are served in a <span style=" font-weight:600;">Round Robin</span> fashion.</p></body></html>
lt: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Normalus planavimas</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Tai yra tas pats kas <span style=" font-weight:600;">Geriausių pastangų</span> planavimas, išskyrus tai, kad prioritetas yra automatiškai apskaičiuojamas remiantis procesoriaus prioritetu.  Procesams su aukštesniu prioritetu, bus teikiama pirmenybė prieigai prie standžiojo disko.  Programos, veikiančios su tokiu pačiu <span style=" font-weight:600;">Geriausių pastangų/Normaliu</span> prioritetu yra aptarnaujamos <span style=" font-weight:600;">Cikliškai</span>.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, radioIdle)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Process can only use the hard disk when no other process has used it very recently.</p></body></html>
lt: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Procesas gali naudoti standųjį diską tik tuomet, kai joks kitas procesas paskutiniu metu jo nenaudojo.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioIdle)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Idle Scheduling</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">A  program running with <span style=" font-weight:600;">Idle</span> I/O priority will only get disk time when no other program has asked for disk I/O for a defined grace period. The impact of <span style=" font-weight:600;">Idle</span> I/O processes on normal system activity should be zero. Priority is not applicable to this scheduling class.</p></body></html>
lt: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Neveiklus planavimas</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Programa, veikianti su <span style=" font-weight:600;">Neveikliu</span> I/O prioritetu, gaus prieigą prie disko tik tuomet, kai jokia kita programa tam tikrą laiką neprašė I/O prieigos prie disko. <span style=" font-weight:600;">Neveiklių</span> I/O procesų įtaka sistemos veiklai turėtų būti nulinė. Prioritetas nėra taikomas šiai planavimo klasei.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioIdle)
en: Idle
lt: Neveiklus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, radioBestEffort)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Process is given higher priority to access the hard disk than Normal.</p></body></html>
lt: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Procesui bus suteikiamas aukštesnis prioritetas prieigai prie standžiojo disko, negu procesui su Normaliu prioritetu.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioBestEffort)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Best Effort Scheduling</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Processes with a higher priority will take priority for access to the hard disk.  Programs running at the same <span style=" font-weight:600;">Best Effort/Normal</span> priority are served in a <span style=" font-weight:600;">Round Robin</span> fashion.</p></body></html>
lt: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Geriausių pastangų planavimas</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Procesams su aukštesniu prioritetu bus teikiama pirmenybė prieigai prie standžiojo disko.  Programos veikiančios su tuo pačiu <span style=" font-weight:600;">Geriausių pastangų/Normaliu</span> prioritetu bus aptarnaujamos <span style=" font-weight:600;">Cikliniu</span> būdu.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioBestEffort)
en: Best effort
lt: Geriausių pastangų

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, radioRealTime)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Process gets immediate access to the hard disk whenever needed, regardless of what else is going on.</p></body></html>
lt: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Prireikus, procesas nedelsiant gauna prieigą prie standžiojo disko, nepaisant to, kas dar vyksta.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioRealTime)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Real Time Scheduling</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">The <span style=" font-weight:600;">Real Time</span> scheduling class is given first access to the disk, regardless of what else is going on in the system. Thus the <span style=" font-weight:600;">Real Time</span> class needs to be used with some care, as it can starve other processes. As with the <span style=" font-weight:600;">Best Effort</span> class, 8 priority levels are defined denoting how big a time slice a given process will receive on each scheduling window.</p></body></html>
lt: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Tikralaikis planavimas</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Tikralaikio</span> planavimo klasei yra suteikiama pirmiausia prieiga prie disko, nepriklausomai nuo to, kas dar vyksta sistemoje. Todėl, <span style=" font-weight:600;">Tikralaikę</span> klasę reikia naudoti atsargiai, nes ji gali marinti kitus procesus. Kaip ir <span style=" font-weight:600;">Geriausių pastangų</span> klasė, 8 prioriteto lygiai yra apibrėžiami nurodant kokio dydžio laiko kvantą nurodytas procesas gaus kiekviename planavimo lange.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioRealTime)
en: Real time
lt: Tikralaikis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCpuLow) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblIOLow)
en: Low Priority
lt: Žemas prioritetas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCpuHigh) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblIOHigh)
en: High Priority
lt: Aukštas prioritetas

en: QtWebEngineWidgets not available
lt: QtWebEngineWidgets nėra prieinama

en: KSysGuard library was compiled without QtWebEngineWidgets, please contact your distribution.
lt: KSysGuard biblioteka buvo sukompiliuota be QtWebEngineWidgets, susisiekite su savo platinamuoju paketu.
