libksysguard - en to lt translation catalogue (43 entries)

[ctx: Total load sensor of all cores]
en: [Group] Total Usage
lt: [Grupė] Bendras naudojimas

[ctx: All cores user load sensors]
en: [Group] User Usage
lt: [Grupė] Naudotojo naudojimas

[ctx: All cores user system sensors]
en: [Group] System Usage
lt: [Grupė] Sistemos naudojimas

[ctx: All cores wait load sensors]
en: [Group] Wait Usage
lt: [Grupė] Laukimo naudojimas

[ctx: All cores clock frequency sensors]
en: [Group] Clock Frequency
lt: [Grupė] Taktų dažnis

[ctx: All cores temperature sensors]
en: [Group] Temperature
lt: [Grupė] Temperatūra

[ctx: All cores names]
en: [Group] Name
lt: [Grupė] Pavadinimas

[ctx: GPU group sensor]
en: [Group] Total Usage
lt: [Grupė] Bendras naudojimas

[ctx: GPU group sensor]
en: [Group] Video Memory Used
lt: [Grupė] Naudojama vaizdo atmintis

[ctx: GPU group sensor]
en: [Group] Total Video Memory
lt: [Grupė] Bendra vaizdo atmintis

[ctx: GPU group sensor]
en: [Group] Name
lt: [Grupė] Pavadinimas

en: [Group] Used
lt: [Grupė] Naudojama

en: [Group] Available
lt: [Grupė] Prieinama

en: [Group] Percentage Used
lt: Naudojama procentinė dalis

en: [Group] Total Size
lt: [Grupė] Bendras dydis

en: [Group] Network Name
lt: [Grupė] Tinklo pavadinimas

en: [Group] IPv4 Address
lt: [Grupė] IPv4 adresas

en: [Group] IPv6 Address
lt: [Grupė] IPv6 adresas

en: [Group] Signal Strength
lt: [Grupė] Signalo stiprumas

en: [Group] Download Rate
lt: [Grupė] Atsiuntimo sparta

en: [Group] Total Downloaded
lt: [Grupė] Iš viso atsiųsta

en: [Group] Upload Rate
lt: [Grupė] Išsiuntimo sparta

en: [Group] Total Uploaded
lt: [Grupė] Iš viso išsiųsta

en: [Group] Name
lt: [Grupė] Pavadinimas

en: [Group] Total Space
lt: [Grupė] Bendra vieta

en: [Group] Used Space
lt: [Grupė] Naudojama vieta

en: [Group] Free Space
lt: [Grupė] Laisva vieta

en: [Group] Read Rate
lt: [Grupė] Skaitymo sparta

en: [Group] Write Rate
lt: [Grupė] Rašymo sparta

en: [Group] Percentage Free
lt: [Grupė] Laisva procentinė dalis

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Name
lt: [Grupė] Pavadinimas

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Charge
lt: [Grupė] Įkrova

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Charge Percentage
lt: [Grupė] Įkrovos procentinė dalis

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Charging Rate
lt: [Grupė] Įkrovimo sparta

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Current Capacity
lt: [Grupė] Dabartinė talpa

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Design Capacity
lt: [Grupė] Suprojektuota talpa

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Health
lt: [Grupė] Naudingumas

en: [Group] CPU
lt: [Grupė] Procesorius

en: [Group] GPU
lt: [Grupė] Grafikos procesorius

[ctx: Network group title]
en: [Group] Network Device
lt: [Grupė] Tinklo įrenginys

en: [Group] Disk
lt: [Grupė] Diskas

[ctx: Power group title]
en: [Group] Power
lt: [Grupė] Maitinimas

en: Sensor Browser
lt: Jutiklių naršyklė
