ksysguardlsofwidgets - en to lv translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Type
lv: Tips

en: Object
lv: Objekts

en: Renice Process
lv: Mainīt procesa prioritāti

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Stream
lv: Straume

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Filename
lv: Faila nosaukums
