processcore - en to lv translation catalogue (115 entries)

[ctx: @title]
en: Desktop ID
lv: Darbvirsmas ID

[ctx: @title]
en: Icon
lv: Ikona

[ctx: @title]
en: Name
lv: Nosaukums

en: The unique Process ID that identifies this process.
lv: Unikālais procesu identificējošs ID

en: Parent PID
lv: Vecākprocesa PID

en: Login
lv: Ierakstīšanās

en: The user who owns this process.
lv: Lietotājs, kam pieder šis process.

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Can Login
lv: Var ierakstīties

en: Tracer Pid
lv: Sekotāja PID

en: The controlling terminal on which this process is running.
lv: Kontrolējošais terminālis, kurā process darbojas.

en: User Time
lv: Lietotāja laiks

en: System Time
lv: Sistēmas laiks

en: Total Time
lv: Kopējais laiks

en: Time
lv: Laiks

en: The total user and system time that this process has been running for
lv: Kopējais lietotāja un sistēmas laiks, kuram šis process darbojas

en: Start Time
lv: Sākuma laiks

en: User CPU Usage
lv: Lietotāja CPU lietojums

en: User CPU
lv: Lietotāja CPU

en: System CPU Usage
lv: Sistēmas CPU lietojums

en: System CPU
lv: Sistēmas CPU

en: Total CPU Usage
lv: Kopējais CPU lietojums

en: The current total CPU usage of the process.
lv: Pašreizējais kopējais procesa CPU lietojums.

en: Group User CPU Usage
lv: Grupas lietotāja CPU lietojums

en: The amount of userspace CPU used by this process and all its children.
lv: Lietotāja telpas CPU daudzums, ko lieto šis process un tā apakšprocesi.

en: Group System CPU Usage
lv: Grupēt sistēmas CPU lietojumu

en: The amount of system CPU used by this process and all its children.
lv: Šī procesa un visu tā apakšprocesu sistēmas CPU lietojums

en: Group Total CPU Usage
lv: Grupēt kopējot CPU lietojumu

en: Group CPU
lv: Grupēt CPU

en: The total amount of CPU used by this process and all its children.
lv: Šī procesa un visu tā apakšprocesu kopējais CPU lietojums

en: Nice Level
lv: „Nice“ līmenis

en: The priority with which this process is being run. For the normal scheduler, this ranges from 19 (very nice, least priority) to -19 (top priority).
lv: Prioritāte, ar kādu process ir palaists. Piemēram, normāla plānotāja gadījumā diapazons ir no 19 (zemākā prioritāte) līdz −19 (augstākā prioritāte).

en: Scheduler
lv: Plānotājs

en: IO Priority Class
lv: IO prioritātes klase

en: IO Nice Level
lv: IO „nice“ līmenis

en: VM Size
lv: VM izmērs

en: This is the amount of virtual memory space that the process is using, included shared libraries, graphics memory, files on disk, and so on. This number is almost meaningless.
lv: Šis ir virtuālās atmiņas telpas lielums, ko izmanto procesors, ieskaitot koplietotās bibliotēkas, grafikas atmiņu, datnes diskā un tā tālāk. Šim skaitlim praktiski nav nekādas nozīmes.

en: Resident Memory Usage
lv: Pastāvīgās atmiņas lietojums

en: Resident
lv: Pastāvīgā

en: This is the amount of physical memory that this process is using and includes the amount of memory used by shared libraries.
lv: Šis ir fiziskās atmiņas apjoms, ko izmanto šis process. Tas satur atmiņu, ko patērē koplietotās bibliotēkas.

en: Private Memory Usage
lv: Privātās atmiņas lietojums

en: Private
lv: Privātā

en: This is the amount of physical memory that this process is using by itself, and approximates the Private memory usage of the process. It does not include any swapped out memory, nor the code size of its shared libraries.
lv: Šis ir fiziskās atmiņas apjoms, ko šis process izmanto pats. Tas aptuveni atbilst procesa privātās atmiņas lietojumam. Tajā nav iekļauta samainītā atmiņa, kā arī koplietoto bibliotēku koda lielums.

en: Shared Memory Usage
lv: Koplietotās atmiņas apjoms

en: Shared
lv: Koplietotā

en: This is approximately the amount of real physical memory that this process's shared libraries are using. This memory is shared among all processes that use this library.
lv: Šis ir aptuvenais reālās fiziskās atmiņās apjoms, ko izmanto šī procesa koplietotās bibliotēkas. Šo atmiņu koplieto visi procesi, kas izmanto attiecīgo bibliotēku.

[ctx: @title:column]
en: Proportional Memory Usage
lv: Proporcionālās atmiņas lietojums

[ctx: @title:column]
en: Proportional
lv: Proporcionālā

[ctx: @info:tooltip]
en: This is an approximation of the real amount of physical memory that this process is using. It is calculated by dividing this process' shared memory usage by the number of processes sharing that memory, then adding this process' private memory. This value may not be available for certain processes.
lv: Šis ir aptuvenais reālās fiziskās atmiņas apjoms, ko izmanto process. Sistēma to aprēķina, sadalot procesa koplietoto atmiņu ar procesu skaitu, kas šo atmiņu lieto, bet pēc tam pieskaita procesa privāto atmiņu. Noteiktiem procesiem šī vērtība var nebūt pieejama.

[ctx: @title:column]
en: Memory Usage
lv: Atmiņas lietojums

[ctx: @title:column]
en: Memory
lv: Atmiņa

[ctx: @info:tooltip]
en: This is an approximation of the real amount of physical memory that this process is using. It will use the Proportional Memory Usage if available, the Private Memory Usage if that has a value, and the Resident Memory Usage otherwise.
lv: Šis ir aptuvenais reālais fiziskās atmiņas apjoms, ko izlieto šis process. Ja būs iespējams, tas izmantos proporcionālu atmiņas lietojumu vai privāto atmiņas lietojumu, ja tai būs vērtība, bet pretējā gadījumā pastāvīgās atmiņas lietojumu.

[ctx: @title:column]
en: Swap Usage
lv: Maiņvietas lietojums

[ctx: @title:column]
en: Swap
lv: Maiņvieta

[ctx: @info:tooltip]
en: This is an approximation of the amount of swap memory this process is using.
lv: Šis ir aptuvenais maiņvietas atmiņas apjoms, ko izmanto process.

en: Name
lv: Nosaukums

en: The process name.
lv: Procesa nosaukums.

en: Command
lv: Komanda

en: The command with which this process was launched.
lv: Komanda, ar kuru process ir palaists.

en: Status
lv: Statuss

en: IO Characters Read
lv: Nolasītās IO rakstzīmes

en: IO Characters Written
lv: Rakstītās IO rakstzīmes

en: IO Read Syscalls
lv: Nolasītie IO sistēmas izsaukumi

en: IO Read Syscalls Rate
lv: Nolasīto IO sistēmas izsaukumu intensitāte

en: IO Write Syscalls
lv: rakstītie IO sistēmas izsaukumi

en: IO Write Syscalls Rate
lv: Rakstīto IO sistēmas izsaukumu intensitāte

en: IO Characters Actually Read
lv: Faktiski nolasītās IO rakstzīmes

en: IO Characters Read Rate
lv: IO rakstzīmju nolasīšanas intensitāte

en: The read rate for all of a process' IO, including disk cache and other nonphysical IO.
lv: Nolasīšanas intensitāte visiem procesa IO, ieskaitot diska kešatmiņu un citu ne fizisku IO.

en: IO Characters Written Rate
lv: IO rakstzīmju rakstīšanas intensitāte

en: The write rate for all of a process' IO, including disk cache and other nonphysical IO.
lv: Rakstīšanas intensitāte visai procesa IO, ieskaitot diska kešatmiņu un citu ne fizisku IO.

en: Disk Read Rate
lv: Diska lasīšanas intensitāte

en: Read
lv: Lasīšana

en: The rate of data being read from disk.
lv: Datu lasīšanas no diska intensitāte.

en: Disk Write Rate
lv: Diska rakstīšanas intensitāte

en: Write
lv: Rakstīšana

en: The rate of data being written to the disk.
lv: Ātrums, kādā datus raksta diskā.

en: Threads
lv: Pavedieni

en: GPU Usage
lv: GPU lietojums

en: GPU Memory
lv: GPU atmiņa

en: Displays which GPU the process is using
lv: Parāda, kuru GPU izmanto process

[ctx: %1 is a number]
en: GPU %1
lv: %1. GPU

[ctx: @title]
en: Download Speed
lv: Lejupielādes ātrums

[ctx: @title]
en: Download
lv: Lejupielāde

[ctx: @title]
en: Upload Speed
lv: Augšupielādes ātrums

[ctx: @title]
en: Upload
lv: Augšupielāde

[ctx: Process Niceness]
en: Normal
lv: Normāla

[ctx: Process Niceness]
en: Very low priority
lv: Ļoti zema prioritāte

[ctx: Process Niceness]
en: Low priority
lv: Zema prioritāte

[ctx: Process Niceness]
en: Very high priority
lv: Ļoti augsta prioritāte

[ctx: Process Niceness]
en: High priority
lv: Augsta prioritāte

[ctx: Priority Class]
en: None
lv: Nav

[ctx: Priority Class]
en: Real Time
lv: Reāla laika prioritāte

[ctx: Priority Class]
en: Best Effort
lv: Labākā mēģinājuma

[ctx: Priority Class]
en: Idle
lv: Dīkstāve

[ctx: Priority Class]
en: Unknown
lv: Nezināma

[ctx: process status]
en: running
lv: darbojas

[ctx: process status]
en: sleeping
lv: guļ

[ctx: process status]
en: disk sleep
lv: gaida disku

[ctx: process status]
en: zombie
lv: zombijs

[ctx: process status]
en: stopped
lv: apstādināts

[ctx: process status]
en: paging
lv: lapošana

[ctx: process status]
en: finished
lv: pabeigts

[ctx: process status]
en: unknown
lv: nezināms

[ctx: Scheduler]
en: Round Robin
lv: Apļa sistēma

[ctx: Scheduler]
en: Interactive
lv: Interaktīvs

[ctx: Scheduler]
en: Batch
lv: Pakete

[ctx: Scheduler]
en: Idle
lv: Dīkstāvē

en: Success
lv: Izdevās

en: Insufficient permissions.
lv: Trūkst atļauju.

en: No matching process was found.
lv: Nav atrasts atbilstošs process.

en: Not supported on the current system.
lv: Pašreizējā sistēma neatbalsta.

en: The user cancelled.
lv: Atcēla lietotājs.

en: An unspecified error occurred.
lv: Notikusi neprecizēta kļūda.

en: An unknown error occurred.
lv: Notika nezināma kļūda.
